FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Dodatki do sukienki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joasia0808

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 11:30 am    Temat postu: Dodatki do sukienki Odpowiedz z cytatem

Kochani mam do was takie pytanko, mianowicie, jakie dodatki byście proponowali do tej sukienki: https://e-hexe.com.pl/nowosci/sukienki/sukienka-w-kwiaty.html myślałam o malinowym żakiecie? Co wy na to?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tan3

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 11:42 am    Temat postu: dodatki Odpowiedz z cytatem

sukienka jest tak bogata we wzory ze raczej sama się broni- ewentualnie jakieś kolczyki typu koła bym tu widziała
Miodek42

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na mój gust to również nie potrzeba do niej żadnych dodatków. A co powiedzielibyście na temat tych designerskich spódnic? Dobralibyście do nich jakąś biżuterię?
Powrót do góry
manek11

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do sukienki można dobrać sporo ciekawych dodatków.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej robię zakupy kompleksowo, ostatnio na przykład zamawiałam sukienkę na wesele w sklepie internetowym https://born2be.pl/ i przy okazji kupiłam tam również dodatki - biżuterię oraz śliczną torebkę Wink Udało mi się akurat trafić na atrakcyjne promocje, więc jestem podwójnie zadowolona Wink
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo zależy od tego, o jakich sukienkach mówimy. Nie ma co ukrywać, że jeśli w grę wchodzą chociażby sukienki od znanych projektantów, jak na przykład Warsaw Poet, to nie powinno się ich ulepszać, bo po prostu są kompletne. Najlepiej zajrzyjcie do http://warsawpoet.com/ i same się o tym przekonajcie. Będziecie pod wrażeniem.
Powrót do góry
Amino

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wraz z żoną, dodatki do sukienki szukaliśmy w internecie, bo to w nim jest największy wybór. Naszą uwagę przykuła strona https://galerialaperle.pl/ gdzie były zarówno kreacje, jak i dodatki. Nawet buty można u nich kupić, do tego wszystko bardzo ładne. Wesele jest raz w życiu, więc powinno być piękne <3
Powrót do góry
Pazdzierz

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest tak łatwo dobrać fajne dodatki do sukienki. Moja żona bardzo długo szukała czegoś fajnego i można powiedzieć że dopiero po tygodniu udało się jej coś znaleźć :/
Gretta

PostWysłany: Sob Sie 11, 2018 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Torebka, biżuteria, buty. To chyba tyle jeżeli chodzi o takie podstawowe dodatki. Też zależy jaką sukienkę ubieracie, czy jakąś wieczorową, czy też po prostu zwykła, zwiewną sukienkę na lato. Do takich świetnie sprawdzają się espadryle https://butymodne.pl/espadryle-damskie-c257083.html albo i sandałki na obcasie Smile
Powrót do góry
ewella

PostWysłany: Nie Sie 12, 2018 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że żakiet w takim kolorze jak najbardziej się sprawdzi Wink
Powrót do góry
kiszcz

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A torebka? Na jaki kolor torebki się zdecydujesz?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: