FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
reklama

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Macios70

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 1:55 pm    Temat postu: reklama Odpowiedz z cytatem

Hej. Jestem z małej miejscowości i jakiś czas temu otworzyłem aptekę, do której jak na razie dociera niewielka ilość klientów. Chciałbym to właśnie poprawić, ponieważ więcej mam strat niż zysków. Dlatego myślałem by zareklamować je poprzez bilbordy bo podobno one dosyć dobrze są odbierane poprzez ludzi. Do tej pory znalazłem taką firmę http://nim.com.pl/ Co o tym wszystkim myślicie? Pozdrawiam i dziękuję

Ostatnio zmieniony przez Macios70 dnia Czw Lip 12, 2018 5:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jagoda29

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na pewno pomyślałabym tutaj o promocji w sieci, której podstawą powinna być oczywiście dobrze przygotowana strona internetowa. Jej wykonanie można zlecić chociażby https://akamadr.pl . Buduje ona witryny internetowe na WordPress i Prestashop, a co więcej można zlecić im także wykonanie sklepu internetowego i powiem szczerze, że w przypadku apteki taka forma sprzedaży także wydaje mi się ciekawym rozwiązaniem.
Powrót do góry
Jero898

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy poszukujesz dobrego pudełka tekturowego na dar, ewentualnie do licznej przesyłki produktów do Klientów, to chętnie polecam tę firmę, która świadczy swoje usługi na bardzo stabilnym poziomie, przy czym etap realizacji zamówienia jest krótki. Zalecam do zobaczenia tego miejsca joppol.pl.
Powrót do góry
karinos83

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zdywersyfikować metody reklamy. Z tego co się orientuję to reklama w sieci daje bardzo dobre efekty. Pozycjonowanie, adwords itp. Tutaj https://mtweb.pl/pl/ masz namiary na agencję, która takie kampanie prowadzi. Skontaktuj się z nimi, bo zlecenie prowadzenia takich kampanii zewnętrznej firmie to najwygodniejsza i najskuteczniejsza opcja.
Powrót do góry
seowa

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na twoim miejscu zastanowiłabym się także nad pozycjonowaniem sklepu. Obecnie ludzie bardzo dużo czasu spędzają w internecie, dlatego trzeba nad tym wszystkim nadążyć. Tworzenie zaplecza seo z pewnością pomoże Ci tworzyć wartościową treść kierującą do strony
Powrót do góry
aleks22aw

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko chyba każdy z was musi wiedzieć że nie każda reklama działa

Ostatnio zmieniony przez aleks22aw dnia Wto Lip 10, 2018 2:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tan3

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 12:26 pm    Temat postu: reklama Odpowiedz z cytatem

warto pomyśleć nad jakimś niestandardowym sposobem na reklamę. Może jakiies darmowe konsultacje medyczne, zniżka dla seniora itd?
blue

PostWysłany: Sob Sie 04, 2018 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to świetny pomysł. Tylko musisz dać na nich coś co przyciągnie uwagę. Dawid Krzyżowski, który jest mistrzem Polski RedBull we freestyle football może wziąć udział w takiej sesji i na pewno taka reklama przyciągnie klientów. Tutaj namiary http://kojakfree.com
Powrót do góry
Vicky33

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A brałeś pod uwagę długopisy reklamowe? Koszt ich zakupu jest mały a korzyści ogromne. Tutaj: https://dlugopisyreklamowe.pl/poradnik/jaka-jest-skutecznosc-dlugopisow-reklamowych/ możesz znaleźć informacje o tym dlaczego są skuteczne Smile
Powrót do góry
jakubgrabowski

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedną ze skuteczniejszych reklam jest film promocyjny . Można go nawet nakręcić samemu, ale przeważnie korzysta się z profesjonalnych firm.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
weqyleso

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 9:26 am    Temat postu: sd karte wiederherstellen Odpowiedz z cytatem

sd karte wiederherstellen
http://de.bitwar.net/android-data-recovery-software/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: