FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Seks bez zabezpieczenia
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stonom1979

PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 10:13 am    Temat postu: Seks bez zabezpieczenia Odpowiedz z cytatem

17 dni temu uprawiałam seks bez zabezpieczenia, nie biorę też żadnych tabletek. Było to dzień przed moimi płodnymi. Spóźnia mi się okres i póki co nie mam też żadnych objawów ciąży. Partner nie skończył we mnie, ale na moim pośladku. W ilu procentach jest ryzyko zajścia w ciąże? Czy może on spóźnia się z zupełnie innych przyczyn?
Antoni21

PostWysłany: Sob Gru 17, 2016 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zrób test ciążowy. Przyczyn opóźnienia może być dużo, ale po co żyć w stresie? A na przyszłość, najlepiej od razu zajrzyj do sklepu eCondom.pl na https://econdom.pl/k/19/prezerwatywy i zabezpiecz się. Dzięki temu już nigdy nie będziesz musiała przeżywać takiego stresu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
murarz57

PostWysłany: Sob Kwi 29, 2017 8:36 am    Temat postu: seks bez zabezpieczenia Odpowiedz z cytatem

Seks bez zabezpieczeń może być powodem wielu chorób, niektóre są bardzo
znane inne mniej. Słyszeliście o drożdżycy? To bardzo podstępna choroba która w początkowym stadium nie daje objawów. Warto przeczytać https://drwenerolog.pl/produkt/test-drozdzyca-kandydoza/ A w razie najmniejszych wątpliwości zrobić test. Takie badania testy wykonuje się w Gdańsku, , który posiada zaplecze lekarskie i przychodnie wielospecjalistyczną lifemedica. To najskuteczniejsza metoda badania na podstawie DNA. Jak zamówić test i wykonać - wszystkie informacje na podanej stronie.
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz jakieś wątpliwości to koniecznie udaj się do lekarza. Dzięki temu dowiesz się co i jak. Ja chodzę do takiej fajnjej pani doktor Beaty Chołys Duszyńskiej w Nowym Targu, bardzo fajna jest ogólnie wszystko tłumaczy no i jest dobrych fachowcem.
Powrót do góry
Morowy

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 5:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was próbował elektrostymulacje? Natknąłem się na taką stronę http://xn--wiat-elektrostymulacji-6de.pl/ - wygląda ciekawie.
pola35

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny zabezpieczajcie się jak nie chcecie zajść w ciążę... każdy seks bez zabezpieczenia nawet w dni niepłodne niesie ryzyko zapłodnienia i to duże. Szczególnie młodym dziewczynom zalecam rozwagę, wiem że czasami ponoszą emocje, dajemy się podnieść chwili a ciąża w młodym wieku zaważy na całym dorosłym życiu. Ja od 18-tego roku życia biorę tabletki belara, zdarzał mi się seks na imprezach i zawsze tabletki mnie ochroniły przed ciążą. Bez nich mogło być różnie.
Powrót do góry
filipoi

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam z grubsza to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
FrankieeFran

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest ryzyko jest zabawa jak się to mówi:P Ale generalnie nie jestem tego zwolenniczką. Nie lubie używać prezerwatyw, ale są inne przecież środki na antykoncepcje. Może również w tym temacie zainteresuje kogoś opcja jaką są tabletki powiększające penisa. Najlepiej wejdź na marireapenisului i zobacz jak one działają i jak mogą fajnie wam pomóc.
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem zdania że trzeba koniecznie się zabezpieczać przed niechcianą ciążą a jest na to tak wiele sposobów że głupotą jest z nich nie skorzystać. Tu http://antykoncepcjanamiare.pl/jakie-sa-rodzaje-antykoncepcji/ jest więcej informacji na temat rodzajów antykoncepcji i każdy powinien je znać moim zdaniem
Powrót do góry
Daniel123

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o sex bez zabezpieczenia, to jest to dość ryzykowne warto zapoznać sie z artykułem na temat koloru upławów by móc w razie czegokolwiek móc szybko określić problem i biec do lekarza http://uplawy.pl/kolory-uplawow/ Jest to bardzo dobry portal na którym znajdziesz naprawdę wiele ciekawych artykułow na takie i inne tematy. Warto się zapoznać z tą stroną i poczytać kilka publikacji na niej.
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi to w tym wieku sam seks nie daje mi już takiej satysfakcji jak kiedyś. Szukam różnych urozmaiceń i dodatków i ostatnio znalazłem takie czytając porady seksualne na http://4050plus.pl/porady-seksualne/ . Jest to blog erotyczny dla dojrzałych i szczerze polecam takie rozwiązanie ! Mam nadzieję, że również będziecie z niego zadowoleni, bo ja obecnie śledzę regularnie ich wpisy i szczerze jestem bardzo usatysfakcjonowany Wink
Powrót do góry
uczestniczka19

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie bardzo długo z meżem kochałam z zabezpieczeniem aby sie ustatkować a dopiero później dziecko, teraz gdy sie staramy nie wychodzi, okazuje sie że jedyny sposób na to abym zaszła w ciąże jest zapłodnienie in vitro ponieważ plemniki mojego męza są za słabe aby przeżyć drogę do jajeczka.
Powrót do góry
kwakacz

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 12:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Seks bez zabezpieczenia z przygodnie poznaną partnerką może i często kończy się niechcianą i budzącą wątpliwości ciążą. Dopiero test DNA, wykonany przez dobrych i doświadczonych profesjonalistów da nam w sądzie pewność, że to nie my jesteśmy ofiarą niechcianego poczęcia. Z pomocą przyjdzie nam test na badanie ojcostwa, która to firma ze 100% pewnością stwierdzi, że to nie nas obciążą kosztami czyjegoś dziecka
Powrót do góry
ratrust

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po takiej akcji istotne może przeprowadzenie testów w oparciu o materiały dla samodzielnej diagnozy - np takie HIV 5th generation test, które można znaleźć w sieci, to jednak najlepiej działa dla tych z PL, którzy siedzą sobie w UK, bo tam można za free dostać...
Powrót do góry
zwinka

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak wolę mieć pewność, dlatego biorę Vibin. Nie powodują u mnie żadnych skutków ubocznych. Czuję się po nich dobrze i nie muszę się denerwować, że coś może poszło nie tak Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: