FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Poważne problemy?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nenos

PostWysłany: Pon Lis 07, 2016 4:33 pm    Temat postu: Poważne problemy? Odpowiedz z cytatem

Masz poważne problemy emocjonalne związane z życiem codziennym, które Cię przytłacza? Nie wiesz jak sobie z tym poradzić? Może pomogłaby rozmowa z psychologiem? Polecam serdecznie tego specjalistę psychoterapia-romaniuk.com

Ostatnio zmieniony przez nenos dnia Czw Lis 24, 2016 11:18 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Wto Lis 08, 2016 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto skorzystać z takiej pomocy i się nie wstydzić.
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Wto Lis 08, 2016 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samemu trzeba się przekonać czy taka pomoc będzie faktycznie potrzebna, a żyjemy w takich czasach, gdzie ciągle musimy się zmagać z różnego rodzaju problemami.
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Sro Lis 09, 2016 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto czasem skorzystać z pomocy psychologa który spojrzy chłodnym okiem na dany problem.
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Sro Gru 14, 2016 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to jest za szajs???
Powrót do góry
Asja

PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 3:48 am    Temat postu: depresja a samopoczucie Odpowiedz z cytatem

Miewałam lata z ciężką depresją. Teraz już rzadziej, bo całe życie z nią walczę i nauczyłam się radzić sobie z nią. Dobrze znam to psychiczne piekło... Najważniejsze jest, by nie dopuścić do stanu, kiedy negatywne emocje zawładną naszym życiem. Jest wiele metod służących pracy z własnymi emocjami. Warto z nich korzystać. Jedną z nich jest Emocjonalna Droga: http://odkasi.blogspot.com/2016/11/jak-zapanowac-nad-emocjami-i-poczuc-sie.html.
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Sob Sty 21, 2017 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy ma czasem takie problemy, które aż mogą przytłaczać. Dobrze się wtedy komuś wygadać.
Powrót do góry
marcelinia188

PostWysłany: Nie Sty 22, 2017 2:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także uważam, że warto czasem sobie pomóc w postaci wizyty u psychologa, który chłodnym okiem, nie znając nas, w sposób obiektywny oceni stan naszego umysłu itp.
jankos

PostWysłany: Pon Sty 30, 2017 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie, może on podsunąć takie rozwiązanie którego nawet nie braliśmy pod uwagę.
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miałem ostatnio sporo problemów życiowych... to się niestety przełożyło na uczucie przybicia, typowy stan depresyjny Sad Mi pomagały właśnie rozmowy z psychologiem, ale też różeniec górski, który odkryłem dzięki https://www.magazyn-zdrowia.pl/ziola-jednorodne/382-rozeniec-gorski-arktyczny-korzen-50g-0000426.html . Bardzo interesuję się ziołami a różeniec wykazuje właściwości antydepresyjne, więc musiałem spróbować Smile I bardzo dobrze, że to zrobiłem, bo pomogło!
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depresja to podstępna choroba, dobrze jest zrobić wszystko, żeby dojść do harmonii. Czasami nawet osoby z pozoru szczęśliwe zmagają się z tym problemem, w tym wpisie https://zdroweporady.pl/depresja-czym-jest-jak-z-nia-walczyc-jak-leczyc-depresje/ jest sporo informacji na jej temat. Widząc problem, nawet potencjalny, u bliskiej osoby, warto zaoferować jej pomoc, aby wiedziała, że może liczyć na wsparcie.
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając problemy psychiczne nie powinno się ich ignorować. Z uwagi na to, że prawdopodobieństwo samodzielnego ich zwalczenia jest nikłe, rozsądniej jest skorzystać z pomocy profesjonalistów. Tych można znaleźć chociażby w krakowskim Centrum Dobrej Terapii, z którego ofertą można zapoznać się pod adresem http://ograniczpicie.pl/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: