FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
dobre jedzenie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sanqi

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię fast foody, ale unikam. Zamiast tego robię sobie potrawy grillowane bez tłuszczu, a na co dzień gotuję na parze albo piekę, bo najzdrowiej. Najlepiej to mieć piec konwekcyjno-parowy, jak w restauracji Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NervousDrake

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry fast food nie jest zły. Sam sobie czasem jadam KFC, odkąd uruchomili dostawę to już w ogóle... mega często zamawiam sobie przez pizza portal (wygodniej niz przez ich strone imo)
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem fanem potraw przygotowywanych samodzielnie. Nie widzę potrzeby zakupu żywności wysoko przetworzonej, która jest nie tylko niesmaczna, ale również niezdrowa... Ostatnio, przygotowuję sobie sałatki (jest tak gorąco, że nie mam ochoty na nic innego), wykorzystując przy tym przyprawy od Knorra, która są niezwykle intensywne i ogólnodostępne.
Powrót do góry
cristopher3407

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również nie mam ochoty na takie "mimry z mamrami".
Powrót do góry
Mikszo

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi najbardziej pod pasowały dania z grilla. Często przygotowuję je również w domu, na patelni grillowej. Takie jedzenie jest zazwyczaj mniej tłuste od przygotowywanego na zwykłej patelni.
Powrót do góry
sroczka12

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja teraz jestem na restrykcyjnej diecie i dopiero tak naprawde teraz odkrywam czym jest to prawdziwe zdrwoe jedzenie... Troche przeładowałam i żoladek i watrobe i nie dosc ze nabawilam sie dodatkowych 6kg to jeszcze takie uczucie przesytu i przeladowania. Mam diete tego typu https://www.wbienkowski.pl/medycyna-estetyczna/dietetyka/ strcite dopasowana do mnie, do mojego trybu zycia. Mnostwo warzyw, chude miesa i racej gotowane ewentualnie grillowane tak jak piszecie. Zalezy od jadłospisu dnia
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

Skocz do: