FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Studia wyższe zawsze są dobrym pomysłem?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiktoryna

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 4:51 pm    Temat postu: Studia wyższe zawsze są dobrym pomysłem? Odpowiedz z cytatem

Co wy o tym sądzicie?
Czy studia w tych czasach to zawsze dobry pomysł?
Jakie kierunki są dobrym rozwiązaniem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hakunamatata

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy w jakiej branży chcesz działać.
Nie zawsze jest to niezbędne ale często przydaje się jednak mieć tego magistra.
Jeśli się zdecydujesz, to weź pod uwagę odpowiednią szkołę.
Na przykład tutaj http://www.uczelnie.pl/ są opisane uczelnie w Warszawie.
Moim zdaniem warto zacząć właśnie od tego.
Powrót do góry
Makswspanialy

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj liczą się plecy hehehe

Ale tak serio, jasne, papier wiele ułatwia, więc jak ktoś może się pochwalić i doświadczeniem i jednocześnie dorzuci do tego dyplom to napewno jest do przodu
Powrót do góry
anna_em

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem tak, bo dzięki studiom możesz dostać lepszą pracę, lepiej płatną, na lepszych warunkach. Ja jestem właśnie na etapie studiów podyplomowych. Wybrałam E-learning studia na WSE w Krakowie i uważam, że była to bardzo dobra decyzja. Studia praktycznie przygotowują do zawodu, wykuwanie na pamięć teorii zastępują praktycznymi warsztatami. A co najważniejsze, na rynku ciągle poszukują specjalistów z tej dziedziny, bo jest to coś nowego, co dopiero podbija rynek. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego kierunku, to tutaj masz pełen opis oferty: http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/coach-i-trener-partner-w-rozwoju.
Powrót do góry
rafal2103a

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem studia wyższe w ogóle nie są dobrym pomysłem.
elabarbara

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu rozważam o podniesieniu swojego wykształcenia. Pytanie jest takie czy warto się tym zajać po kilku latach przerwy. Wiadomo, gdy nie uczymy się na bieżąco nie przyswajamy tak dobrze wiedzy jak kiedyś, inna kwestia czy studia będą miały duży wpływ w oczach przyszłego pracodawcy? Jeśli chodzi o kierunki to zainteresowała mnie oferta jednej z uczelni w Akademii Polonijnej w Częstochowie. Interesuje mnie jakiego zdania wy jesteście. Proszę o opinie/wskazówki.
Powrót do góry
urmard

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie studia wyższe nadal są czymś, na co pracodawcy nadal zwracają uwagę. Ale z biegiem czasu, myślę, ważniejsze będą umiejętności i to, co człowiek sobą reprezentuje niż świstek papieru informujący o przesiedzeniu kilku lat na uczelni wyższej.
martinii

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem jest zawsze jakakolwiek forma inwestycji w swój rozwój i wiedzę. Nieważne czy są to studia, kursy czy inna forma zdobywania edukacji. Sama w dość późnym wieku wybrałam się na studia WSB: http://www.wsb.pl/torun/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/zarzadzanie a konkretnie wybrałam zarządzanie. Jestem na półmetku ale już widzę, że to był dobry wybór.
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością tak, to dobry pomysł, ale zapewne warto jest mieć też rozeznanie w zapotrzebowaniach rynkowych
Powrót do góry
zygmunt.korbacki

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że tak! Kluczowa kwestia tylko - trzeba wybrać takie studia które są powiązane z naszymi zainteresowaniami, oraz znaleźć dobrą uczelnię na którą złożyc papiery:) Ja kończyłem we Wrocławiu informatykę i byłem bardzo zadowolony. Moja uczelnia do nauki podchodzi bardzo praktycznie dzięki czemu studenci mają możliwości odbywania praktyk i staży, a w taki sposób uczy się zdecydowanie lepiej niż wkuwając suchą teorię Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: