FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Ogród
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marla

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 6:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dobrze zaprojektowanym ogrodzie, to wszystko jest bardzo ważne. Nie tylko dobry dobór roślin, ale także dobrze dobrane meble i oświetlenie. Kiedyś wydawało mi się, że jak się postawi parę lampek solarny, to już szczyt możliwości:) Ale ostatnio przeglądałam internet i natknęłam się na stronę www.kanluxforhome.pl/produkty/13, gdzie są bardzo fajne lampy ogrodowe. Szczególnie podobają mi się te kule niby granitowe. Świetnie będą wyglądać w moim ogrodzie:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zyta

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2018 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, w ogrodzie tak jak w mieszkaniu wszystko musi do siebie pasować, a na te lampy chętnie zerknę bo właśnie układamy plan naszego ogrodu. Na pewno będzie w nim duża altana, w której chcemy ustawić stół do bilarda. uwielbiami grać ze znajomymi. Przejrzeliśmy już kilka ofert, jednak ta na meblewkoszyku.pl jest naszym zdaniem najlepsza. Zależy nam na jakości, a tu jest jeszcze do tego i praktyczność. Te stoły to 2 w 1 bo mają dodatkowe blaty, którymi wystarczy tylko nakryć płyte grającą i jest gotowy stół przy którym można swobodnie siąść i zjeść.
Powrót do góry
Franciszka

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto do ogrodu kupić takiego grilla - https://gardenspace.pl/grill-ogrodowy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marcynia

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2018 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałabym w ogrodzie zrobić plac zabaw dla dzieciaków. Na początek myślałam o zakupie zjeżdżalni ogrodowej. Wczoraj znalazłam odnośnie tego ciekawą stronę: http://zjezdzalnie-ogrodowe.pl/ Sądzicie, że to będzie dobre posunięcie na początek?
Powrót do góry
adams320

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 4:46 pm    Temat postu: Ogrody Perspektywa Odpowiedz z cytatem

Aranżowanie zieleńców, to kłopot. Zawsze planowałem mieć widowiskowy ogród w którym mógłbym wypoczywać. Nie stać mnie na opiekowanie się, czy też zakładaniem ogrodu. W owym celu skorzystałem z usług rzetelnej firmy zakładającej ogrody. Profesjonalizm w podejściu do Klienta, a po drugie przyciągająca realizacja przy przygotowywaniu ogrodu. W urządzaniu ogrodu pomogła firma Usługi ogrodnicze - Ogrody-Perspektywa
Powrót do góry
sroczka12

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie czy ktoś rzeczywiście tworzy ogrod dla siebie czy chce z niego zrobic a'la widowisko. U nas bylo jasno powiedziane: ogrod ma byc miejsce dla nas i miejscem spotkan dla przyjaciol. Ma byc przytulnie i klimatycznie stad rzadza u nas lampy, lampiony i lampeczki ktore dostalam msc temu w salonie agaty, bo jak wiadomo swiatlo podkreca atmosfere Smile
Powrót do góry
borowiec

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale ogród bez roślin? Przecież są rośliny które przy dobrym nawozie naprawdę długo się utrzymują przy samym podlewaniu. Ja uważam że dobry nawóz, a są takie czy odżywki choćby tutaj https://www.syngenta.pl które przy nie wielkiej pracy trzymają kwiatki w dobrej kondycji.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: