FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Ogród
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marla

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 6:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dobrze zaprojektowanym ogrodzie, to wszystko jest bardzo ważne. Nie tylko dobry dobór roślin, ale także dobrze dobrane meble i oświetlenie. Kiedyś wydawało mi się, że jak się postawi parę lampek solarny, to już szczyt możliwości:) Ale ostatnio przeglądałam internet i natknęłam się na stronę www.kanluxforhome.pl/produkty/13, gdzie są bardzo fajne lampy ogrodowe. Szczególnie podobają mi się te kule niby granitowe. Świetnie będą wyglądać w moim ogrodzie:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zyta

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2018 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, w ogrodzie tak jak w mieszkaniu wszystko musi do siebie pasować, a na te lampy chętnie zerknę bo właśnie układamy plan naszego ogrodu. Na pewno będzie w nim duża altana, w której chcemy ustawić stół do bilarda. uwielbiami grać ze znajomymi. Przejrzeliśmy już kilka ofert, jednak ta na meblewkoszyku.pl jest naszym zdaniem najlepsza. Zależy nam na jakości, a tu jest jeszcze do tego i praktyczność. Te stoły to 2 w 1 bo mają dodatkowe blaty, którymi wystarczy tylko nakryć płyte grającą i jest gotowy stół przy którym można swobodnie siąść i zjeść.
Powrót do góry
Franciszka

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto do ogrodu kupić takiego grilla - https://gardenspace.pl/grill-ogrodowy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marcynia

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2018 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałabym w ogrodzie zrobić plac zabaw dla dzieciaków. Na początek myślałam o zakupie zjeżdżalni ogrodowej. Wczoraj znalazłam odnośnie tego ciekawą stronę: http://zjezdzalnie-ogrodowe.pl/ Sądzicie, że to będzie dobre posunięcie na początek?
Powrót do góry
adams320

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 4:46 pm    Temat postu: Ogrody Perspektywa Odpowiedz z cytatem

Aranżowanie zieleńców, to kłopot. Zawsze planowałem mieć widowiskowy ogród w którym mógłbym wypoczywać. Nie stać mnie na opiekowanie się, czy też zakładaniem ogrodu. W owym celu skorzystałem z usług rzetelnej firmy zakładającej ogrody. Profesjonalizm w podejściu do Klienta, a po drugie przyciągająca realizacja przy przygotowywaniu ogrodu. W urządzaniu ogrodu pomogła firma Usługi ogrodnicze - Ogrody-Perspektywa
Powrót do góry
sroczka12

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie czy ktoś rzeczywiście tworzy ogrod dla siebie czy chce z niego zrobic a'la widowisko. U nas bylo jasno powiedziane: ogrod ma byc miejsce dla nas i miejscem spotkan dla przyjaciol. Ma byc przytulnie i klimatycznie stad rzadza u nas lampy, lampiony i lampeczki ktore dostalam msc temu w salonie agaty, bo jak wiadomo swiatlo podkreca atmosfere Smile
Powrót do góry
borowiec

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale ogród bez roślin? Przecież są rośliny które przy dobrym nawozie naprawdę długo się utrzymują przy samym podlewaniu. Ja uważam że dobry nawóz, a są takie czy odżywki choćby tutaj https://www.syngenta.pl które przy nie wielkiej pracy trzymają kwiatki w dobrej kondycji.
Powrót do góry
Iwonamalek2

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porządne meble to wiadomo podstawa, bo ogród to miejsce relaksu Smile Jednak ja też mam małe miejsce gdzie uprawiam warzywa. Jest to oczywiście szklarnia. Zastanawiałam się jeszcze nad tunelem foliowym ale trafiłam na artykuł https://www.stukpuk.pl/blog/tunel-foliowy-czy-szklarnia-co-wybrac/ i zdecydowałam się na szklarnie w ogrodzie
Powrót do góry
djtartini1

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogród musi być przytulny, i najlepiej nieco zakryty od sąsiadów. To przestrzeń dla rodziny a nie do pokazywania.
Powrót do góry
mared434

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie zainteresowanych tematem. Chciałbym Wam polecic strone http://ogrodyhortus.com.pl/ , poniewaz uwazam ze maja swietna oferte dotyczacą ogrodów . Sam skorzystałem z ich usługi i jestem bardzo zadowolony z efektów koncowych ich pracy. Pełen profesjonalizm oraz rzetelnosc, warto skorzystac z ich oferty.
Powrót do góry
Bernwald3

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwazam, ze ogród powinien pełnic zarowno funkcje dekoracyjna, jak i rowniez praktyczna. Chciałbym Wam polecic strone http://inout-design.com/ , jest to firma, ktora zajmuje sie konstrukcjami drewnianymi oraz metalowymi do ogrodów. Polecam skorzystac z ich oferty.
Powrót do góry
uczestniczka19

PostWysłany: Sob Lip 07, 2018 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim niestandardowym pomysłem jest montaż lamp oświetlenia ulicznego w ogrodzie, zastanawiam się nad tym producentem https://www.art-metal.pl/product-cat/latarnie-uliczne-typ-g/ Takie lampy oświetlenia ulicznego bardzo przydały by mi się wokół domu, aby dobrze oświetlić sobie cąły teren. I nie musieć w nocy świecić latarką po krzakach jak tylko coś usłyszę.
Powrót do góry
Greysowa

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ogród to przede wszystkim ciekawe i kolorowe rośliny. Bez tego nie wyobrażam sobie ogrodu Very Happy Mam już swoje ulubione oczywiście propozycje kwiatów i do nich zamawiam specjalne nawozy od https://www.gardenowo.pl/srodki-i-nawozy/nawozy/nawozy-do-kwiatow-ogrodowych-krzewow O każdą roślinę trzeba dbać Smile
Powrót do góry
IrenaKoza

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uczestniczka19 napisał:
Takie lampy oświetlenia ulicznego bardzo przydały by mi się wokół domu, aby dobrze oświetlić sobie cąły teren. I nie musieć w nocy świecić latarką po krzakach jak tylko coś usłyszę.

A nie lepiej zdecydować się na taki naświetlacz LED z czujnikiem ruchu? Mam takie oświetlenie w ogrodzie i muszę przyznać, że plusem jest to, że lampa świeci tylko wtedy, gdy wyczuje ruch, a nie cały czas, dzięki czemu nie zużywa tyle energii..
Powrót do góry
wiralka

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie czym nawozicie swoje uprawy? Ostatnio siedzę w nawozach i myślę nad tymi z serii orcal , niby piszą że są idealne w rolnictwie, ale zastanawiam się nad takimi ogródkami hodowalnymi wiecie z warzywami, owocami, czy to zda egzamin? Mam działkę gdzie z 30 cm jest gleby ziemistej a potem kamienie i piach.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: