FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Potrzebna pomoc w łazience

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia4012

PostWysłany: Pon Sie 25, 2014 10:26 am    Temat postu: Potrzebna pomoc w łazience Odpowiedz z cytatem

Wymyśliłam sobie, że w łazienkach zainstalujemy tego typu baterie wannowe ścienne http://nexterio.pl/15788,15787,15782,Baterie-i-armatura_Baterie-wannowe-scienne.html . Niestety wykonawcy dość daleko odsunęli wannę od ściany. Stąd moje pytanie, czy takie baterie mają standardową długość wylewki, czy można kupić jakieś modele w długą wylewką?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RobertK

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2014 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogą wykonawcy poprawić spartolonej pracy ?
grajek

PostWysłany: Sro Paź 29, 2014 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystaj z usług dobrych fachowców to nie będziesz mieć takich problemów, na przykład w Lublinie hydraulika masz tutaj https://buderus-inserw.pl/uslugi-hydrauliczne .
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Sro Lis 19, 2014 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domagaj się u wykonawcy, żeby to poprawili - niech oni się nad tym trochę pomęczą a nie Ty Wink.
Powrót do góry
asap

PostWysłany: Wto Sty 13, 2015 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zawsze przed remontem sprawdzaj na co zwracać uwagę podczas pracy fachowców aby unikać własnie takich sytuacji. Ja zazwyczaj czytam specjalisyczne serwisy remontowe lub blogi. W kwestii łązienki znalałam: http://www.mgprojekt.com.pl/blog/remont-domu/, może Ci się przyda. To niełatwe dopilnować kogoś kto mówi, że się na czymś zna, a Ty nie masz pojęcia czy mói prawdę czy nie, co wiecej nie potrafisz tego zweryfikować.
Powrót do góry
szymiuss

PostWysłany: Sro Sty 14, 2015 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykonawca zawalił a ty chcesz to poprawiać na swój koszt? czegoś tu nie zrozumiałem
czarnula00

PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 1:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymiuss napisał:
wykonawca zawalił a ty chcesz to poprawiać na swój koszt? czegoś tu nie zrozumiałem

Nie udawaj. Wszyscy wiemy o co chodzi. Smile
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudne pytanie... ale w sumie bardzo ważne. Czytałam bowiem ostatnio na https://www.bjar.pl/dopasowanie-wymiarow-armatury-sanitarnej-do-potrzeb-klientow/ jest tak samo istotne, jak wybór tych produktów. Nawet jeśli kupimy produkty najbardziej zaawansowane technologicznie, z najwyższej półki, a będą źle zamontowane, to i tak możemy nie być z nich zadowoleni... może warto byłoby zdać się na jakąś ekipę montującą armaturę sanitarną?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: