FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Zakupy żywnościowe po promocyjnej cenie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
evbrook1971

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 10:33 am    Temat postu: Zakupy żywnościowe po promocyjnej cenie Odpowiedz z cytatem

Zakupy spożywcze są dla mnie jak chleb powszedni. Osobiście przyznam się, że nie lubię spędzać na zakupach zbyt wiele czasu. W związku z tym wcześniej planuję, co kupię. Nie lubię też nieświeżych produktów, więc kupuję codziennie i na bieżąco. Wiąże się to z tym, że raczej lekceważę promocje. Co mi po cytrynach z promocji, kiedy już właśnie je wcześniej nabyłam. Nie lubię też kupowania większej ilości produktów, bo kosztuje to taniej. Chyba, że to jakiś makaron albo ryż. A jak wy sobie radzicie z zakupami? Jak często kupujecie i czym się kierujecie przy wyborze produktów spożywczych? Lubicie polować na promocje czy raczej niespodziane obniżki nie robią na was wrażenia?
Kajtek89

PostWysłany: Nie Kwi 16, 2017 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zakupów spożywczych nigdy nie kupuję w sieci. Jakoś jeszcze się do tego nie przekonałem. Jednak wolę widzieć co kupuję, mieć możliwość wyboru danego warzywa, czy owocu. A jak już jestem po to w spożywczym to kupuję już przy okazji inne produkty żywnościowe. Inaczej jest z kosmetykami, ubraniami, czy jakimiś suplementami. Niedawno znalazłem materiał poradnikowy na https://www.magneb6.pl/ , z którego dowiedziałem się, że to co mi dokucz to bark magnezu. Jego już kupiłem w aptece internetowej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miszak81

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeważnie planuje wcześniej co mam kupić. Bardzo często kupuję też produkty w promocji, bo dzięki temu można dużo zaoszczędzić.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat nie stawiam na niską cenę a na wysoką jakość produktów i staram się kupować jak najwięcej eko i bio produktów. Ostatnio kupuje nawet zdrowe przyprawy a w szczególności liść laurowy z tej oferty https://zakreconysloik.com.pl/pl/p/Eko-lisc-laurowy-10-g/403 . Może w smaku nie jest lepszy, ale mam świadomość, że jest zdrowszy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: