FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Fitness tak czy nie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
listek5

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zdecydowalibyście się na treningi z trenerem? Dzięki ćwiczeniom pod okiem doświadczonej osoby na pewno nie zrobicie sobie krzywdy i będziecie widzieć szybkie efekty. Trener Piotr Derylo zajmuje się układaniem fajnych planów treningowych. Pomoże wam osiągnąć fajną sylwetkę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
okrag

PostWysłany: Nie Mar 25, 2018 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł!
Powrót do góry
Vicky33

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fitness to super sprawa Wink Samopoczucie jest dzięki niemu dużo lepsze. Sama chętnie ćwiczę w domu, pomaga mi w tym np. roller do masażu: https://profireh.pl/softx/202-roller-softx-50-niebieski.html . Takie ćwiczenia nie kosztują dużo wysiłku a efekty są naprawdę ogromne Wink
Powrót do góry
DanielNovak

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 2:16 am    Temat postu: kobiety - fitness Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim ciągle mało w Polsce trenujących kobiet, a przede wszystkim kobiety nadal boją się siłowni. Dlatego motywujmy się razem. Zachęcam do trenowania i zdrowego odżywiania. A jeżeli nie wiesz, od czego zacząć to wpadnij na bloga www.fitblogerka.pl Myślę, że znajdziesz parę podpowiedz dla siebie i zachętę do działania.
Majkel12

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fitness to jedna z najlepszych rzeczy jaką ktoś wymyślił. Ćwiczenia pobudzają do pracy mięśnie całego ciała i poprawiają kondycję. Ja na zajęcia chodzę na fitness dąbrowa górnicza dwa razy w tygodniu, a raz w tygodniu chodzę do szkoła tańca dąbrowa górnicza. Takie alternatywne formy aktywności fizycznej odpowiadają mi bardziej niż zwykłe nudne bieganie.
Powrót do góry
trado

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie tak, fitness to super zabawa według mnie Smile
Powrót do góry
Dzennika5

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko opcja. Jednak dla mnie dużo ciekawszym rozwiązaniem są treningi personalne. Wedlug mnie powinniście także taką opcja się zainteresować. Jeżeli nie wiecie gdzie szukać pomocy to firma https://www.kuźnia-zdrowia.pl/trener-personalny-zywiec zdecydowanie może wam sporo zaoferować, także jeżeli chodzi o catering dietetyczny
Powrót do góry
galeon

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie lubiłem chodzenia na siłownię, to teraz z przyjemnością lubię ćwiczyć pod okiem trenera personalnego metodą EMS - http://bodytec20.pl/ . Słyszeliście o czymś takim? Efekty są widoczne w najkrótszym możliwym czasie. 20 minut, raz w tygodniu - tyle wystarczy na jeden pełny trening. A szybciej spala się tkanka tłuszczowa, budują się mięśnie etc. Polecam bardzo!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do: