FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Restauracja, gastronomia, sprzęty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bax

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 3:07 pm    Temat postu: sprzet restauracyjny Odpowiedz z cytatem

przede wszystkim nie kupowałabym wszystkiego używanego. Sprzęt taki jak piec powinien byc nowy chyba że chcesz go wymieniać za chwilę
johann

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o sprzęty do gastronomii chodzi to warto zajrzeć także na stronę http://gastroprodukt24.pl/kategoria/szafy-i-witryny-chlodnicze-przeszklone . Też Jestem zdania, że należy zainwestować w nowy sprzęt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andol

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w gastronomi zaraz po kuchennych sprzętach ważne jest również oświetlenie, co prawda nie mam swojej restauracji ale urządzałam biuro gdzie użyłam lamp http://www.lighting.philips.pl/prof/oswietlenie-zewnetrzne Bardzo Solidna firma z dobrymi lampami, dla każdej działalności Smile
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A przeglądał ktoś z Was oferty sklepu Technica? Słyszałam, że tam można zakupić wszelkiego rodzaju wyposażenie. Ja dla siebie upatrzyłam kuchenkę mikrofalową https://sklep.technica.pl/kuchenki-mikrofalowe/0,samsung . Urządzenie spodobało mi się, bo widać że jest solidne no i cena wydaje mi się na tak dobry sprzęt korzystna.
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 11:32 am    Temat postu: Gastronomia Odpowiedz z cytatem

A ja od kilku lat prowadzę małe bistro w Elblągu i może komuś przyda się moja podpowiedź. Mianowicie moim zdaniem warto inwestować w kupno sprzętu ewidencjonującego sprzedaż. Ja korzystam z takiego systemu jak POSTER POS - https://joinposter.com/pl i chwalę sobie to rozwiązanie. Dzięki temu sprzedaż jest bardziej profesjonalna, a klienci szybciej mogą otrzymać zamówienie. A w końcu klient to nasz pan Wink Moim skromnym zdaniem dobra jakość jedzenia i profesjonalizm obsługi to klucze do osiągnięcia sukcesu w gastronomii.
Powrót do góry
Orlowska

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba taka własna restauracja to bardzo dobry pomysł na biznes. Potrzeba jest jednak wiedza by odpowiednio tym zarządzać. Moim zdaniem w tym artykule http://wszystkodlakucharzy.com/produkt/stworz-unikatowy-ogrod-przy-restauracji-zachec-klientow/ , bardzo fajnie opisali jak zachęcić klientów do odwiedzin.
Powrót do góry
Mrukwa

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W restauracji nie można iść na kompromisy, wszystko musi być najwyższej jakości, zarówno jedzenie jak i sprzęt. Znajomy chciał zaoszczędzić i mu padły zmywarki a my mamy porządne od winterhalter i nic się z nimi nie dzieje, mega wydajne są
Powrót do góry
Rupi99

PostWysłany: Nie Sty 14, 2018 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy używany sprzęt się w końcu zemści w najmniej odpowiednim momencie, więc też nie szedł bym tutaj na skróty. To bez sensu w sumie w każdym biznesie.
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy zakupie sprzętów i mebli do lokalu najlepiej unikać bylejakości! Ja jak tworzyłem moją kawiarnię to zwracałem przede wszystkim uwagę na jakość, wygląd i nowoczesność Smile Postawiłem na jasne blaty i krzesła. Oczywiście warunkiem koniecznym była też podstawa do stołu , bez której mój lokal na pewno nie wyglądałby tak gustownie! Trzeba skupiać uwagę na szczegółach Smile
Powrót do góry
jormungandr

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z panem powyżej.
monikabert90

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magda906 napisał:
Pamiętać na pewno musisz że wymagana jest odzież gastronomiczna. Najlepiej wcześnie sobie posprawdzaj w przepisach co jest obowiązkowe i zrób listę, bo potem zapomnisz.

Dokładnie, zgadzam się w 100%. Kiedy już będziesz wiedzieć, co Ci dokładnie będzie potrzebne, możesz posprawdzać sobie oferty na taką odzież w internecie. Osobiście mogę polecić odzież Horecapolska, na stronie https://horecapolska.pl/pl/c/Odziez-gastronomiczna/210 znajdziesz ich ofertę. Ich ubrania są wykonane z bardzo dobrego materiału, z którego łatwo schodzą plamy. Ceny mają bardzo konkurencyjne, więc zajrzyj koniecznie Wink
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 4:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno jest pewne - chcąc otworzyć restaurację, nie powinno zapomnieć się o zakupie niezbędnych akcesoriów kuchennych. Gdzie dokonać ich zakupu? Chociażby w sklepie internetowym, https://mmgastro.pl/kategoria/produkty/26,przybory-kuchenne-i-drobny-sprzet Smile. Bez niego nie ruszymy...
Powrót do góry
luwu

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukuję jakiegoś dobrego sklepu gdzie dostanę meble i sprzęt do restauracji. Potrzebne mi na przykład będą blaty do stołów ale nie tylko. Jeżeli znacie jakiś fajny sklep z takimi rzeczami to podeślijcie mi go bardzo prosżę
Powrót do góry
denay56

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kyrie 3 Shoes
Fenty Puma by Rihanna
Birkenstock
Birkenstock Outlet
Birkenstock
Birkenstock Shoes For Men
Pandora Charms
New Jordans
Christian Louboutin
Jordans 11
Nike Air Vapormax
Ralph Lauren Outlet Online
Michael Kors Outlet
Air Max 90
Adidas Outlet
Nike Outlet
Huaraches Nike
Adidas Yeezy Boost 350
Air Max 95
NMD
Stephen Curry Shoes
Michael Kors
Nike Air Max 2018
Pandora
Pandora Charms
Yeezys
Michael Kors Outlet
Adidas Ultra Boost
Air Jordans
Yeezy Boost 350
Yeezy Blue Tint
Goyard
Adidas Yeezy V2
Michael Kors Canada
Soccer Shoes
Ralph Lauren Sale Clearance UK
Grolsch

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością należy unikać kupowania byle jakich mebli. Ja stołów i krzeseł do mojego lokalu szukałem naprawdę długo! Dopiero na https://dominova.com.pl/podstawy-do-stolow-zeliwne znalazłem idealne podstawy do stołów, więc wrzuciłem je do koszyka i przejrzałem resztę kategorii. Wybrałem też krzesła, więc miałem praktycznie wszystko, czego potrzebowałem Smile Meble są bardzo dobrej jakości, więc ja jestem bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: