FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
antykoncepcja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bene

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, rodzice powinni uświadamiać dzieci skoro szkoła tego nie robi. My też niewiele wiedzieliśmy z moją dziewczyną o antykoncepcji ale ginekolog jej wszystko wyklarował i dobrał odpowiednie tabletki, to vines, te z minimalną dawką bo są podobno najlepsze jako pierwsza antykoncepcja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Joasia0808

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim idźcie razem do dobrego ginekologa. To jest bardzo ważne. Ja ostatnio bardzo przypadkowo trafiłam do bardzo fajnej pani ginekolog w Limanowej do pani Beaty Chołys-Duszyńskiej, super osoba! Bardzo poważnie podchodzi do tematu, zleca dużo badań i fachowo doradza.
Powrót do góry
kowalok

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak wszyscy tu mówią. Priorytetem jest pójście do ginekologa. Tak dla bezpieczeństwa.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie osobiście najlepszym rozwiązaniem są tabletki antykoncepcyjne. Dobrze się na nich czuje i jestem bardzo zadowolona. Kiedyś miałam problemy z PMS ale od kiedy lekarz zapisał mi tabletki Vixpo to jak ręką odjął! Polecam je więc wszystkim kobietom, które co miesiąc męczą się z PMS.
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację! Znalazłam nawet bardzo ciekawą publikację na ten temat! Sama zobacz http://antykoncepcjanamiare.pl/jakich-wlasciwosci-pozaantykoncepcyjnych-oczekuja-kobiety-od-tabletki-antykoncepcyjnej/ . Tabletki antykoncepcyjne utrzymują stały poziom hormonów dzięki czemu łagodzą PMS który jest skutkiem wahania poziomu hormonów Smile
Powrót do góry
Morowy

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 5:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najskuteczniejszą formą antykoncepcji pozostaną raczej prezerwatywy. Warto poznać ich rodzaje http://xn--wiat-prezerwatyw-nbd.pl/ przy okazji.
Aleksa4111

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że antykoncepcja jest ważnym tematem i nie można się wstydzić o niej rozmawiać. Dla mnie najbardziej podstawową metodą antykoncepcji są prezerwatywy https://www.apteka-melissa.pl/kategoria/prezerwatywy,466.html jednak wiem że jest grupa osób uczulona na lateks. Na szczęście można znaleźć również prezerwatywy które nie są wykonane z lateksu tylko z innych nowoczesnych materiałów które nie uczulają. Na szczęście takie prezerwatywy nie są jakoś strasznie drogie.
Powrót do góry
kosir

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł!
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie funkcjonują tylko prezerwatywy, sama nic nie biorę, bo nie mogę, mój organizm po prostu nie może i tyle.
Powrót do góry
bene

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja dziewczyna nie toleruje prezerwatyw i to nie kwestia uczulenia tylko przekonania że nie są dość skutecznym zabezpieczeniem
Powrót do góry
lusen

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy antykoncepcja jest bardzo szkodliwa dla organizmu?
Powrót do góry
bene

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem to nie! A tu nawet napisali http://antykoncepcjanamiare.pl/czy-antykoncepcje-mozna-stosowac-dlugoterminowo/ że chroni kobiety przed nowotworami takimi jak rak jelita grubego, rak trzonu macicy czy rak jajnika
Powrót do góry
Maksy

PostWysłany: Sob Sie 25, 2018 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie najlepsza forma antykoncepcji jest spirala i to taka zwykla, miedziana, bez hormonow. Moja zona ma ja hmm prawie 2 lata i jest super:> W razie czego mamy namiary na strone internetowa, przez ktora mozna zamowic sprawdzone tabletki po - http://9tygodni.pl/
W Polsce o to trudno - ale ta strona dziala w Holandii, a tam maja bardziej liberalne prawo.
Powrót do góry
mirage

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2018 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja jednak wolę tabletki, też od początku biorę vines, to moja pierwsza antykoncepcja ale nie zamieniłabym jej chyba na żadną inną, ma ona sporo plusów bo zniknęło PMS i bolesność piersi a także bóle głowy jakie mnie męczyły przed okresem
Powrót do góry
uczestniczka19

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o seks to nie tylko antykoncepcja i ciąża, to często różne dolegliwości o których się nie mówi, a to błąd. Warto się edukować w różnych sytuacjach jak na przykład ból penisa po stosunku http://skutecznaerekcja.pl/bol-penisa-po-stosunku/ Masz tutaj bardzo ciekawy artykuł na ten temat, warto wiedzieć czym jest to spowodowane i jak sobie z tym radzić. Jest to dosyc obszerna wiedza która zawsze znajdzie swoje podłoże w praktyce.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: