FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Pozycjonowanie stron
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 11:44 am    Temat postu: Pozycjonowanie stron Odpowiedz z cytatem

Niedawno załozyłam własny sklep internetowy i

Ostatnio zmieniony przez Orlowska dnia Pią Mar 23, 2018 6:12 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hajduk

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkowicie zgadzam się z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć Smile
Jaroslaw_Raciej

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukałem ostatnio firmy, która specjalizuje się w pozycjonowaniu stron w niemieckim google i znajomy podesłał mi https://strony.de/promocja/pozycjonowanie-w-niemczech/. Skorzystałem z ich oferty i jestem bardzo zadowolony. Wszystko poszło szybko i sprawnie Smile
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie ofertę agencji https://www.premiumdigital.pl/ , gdzie pozycjonowanie w najtańzym pakiecie wykonasz już od 799 zł. Jest tu wliczone m.in. podstawowy audyt i analiza strony, optymalizacja wstępna strony, 3 frazy kluczowe, mapy Google, implementacja Google analitycs, SEO copywrting, 3 artykuły do 1200 słów etc. Co ważne - ta firma ma wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu więc na pewno zarekomendują Ci coś odpowiedniego.
Powrót do góry
raszka

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

duuuzo jest firm pozycjunujacych !
wesołyromek

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba zostałem po tyłach z tym światem, po co pozycjonować strony i jak to działa ?
Powrót do góry
Marina987

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonujesz stronę przede wszystkim dlatego żeby mieć na niej ruch i aby coś sprzedać - usługę albo towar. Obecnie Agencje Seo oferują taką usługę w ofercie abonamentowej - musisz liczyć się z tym, że pozycjonowanie strony to ciągła inwestycja w to by Twoja strona była wysoko w wyszukiwarce. Szukaj agencji, która będzie raportowała działania i u której będziesz miał przejrzysty model rozliczeniowy. Proponuję Seoland.pl
Powrót do góry
Edek

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My do pozycjonowania i takiej reklamy internetowej dodalismy też gadżety firmowe dla klientów, na http://www.izisport.pl zamawiamy i to się świetnie sprawdza jako reklama, polecam
Powrót do góry
zanimMi

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie to obecnie mega rozwijający się biznes.
Powrót do góry
ulaLa

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie nie rozwija się już tak jak kiedyś, bardzije sie kurczy, zasoby sie kończą i teraz trzeba mieć kase aby ktoś ci robił SEO

przy okazji polecę: torebki ręcznie robione
Powrót do góry
melesiooo

PostWysłany: Nie Maj 13, 2018 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ulaLa napisał:
Pozycjonowanie nie rozwija się już tak jak kiedyś, bardzije sie kurczy, zasoby sie kończą i teraz trzeba mieć kase aby ktoś ci robił SEO

przy okazji polecę: torebki ręcznie robione

Na pewno nie pozycjonuje się już stron anchorami na słowa kluczowe...
Powrót do góry
dawidziak.j

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pozycjonowaniu i ogólnie optymalizacji sklepów internetowych najlepszy jest COCOZ. Tzn. oni się specjalizują głównie w seo dla e-commerce. Mój sklep obsługują już rok i wskoczyłam kilka pozycji wyżej. Efekty są widoczne i opłacalne, tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość niestety.
Powrót do góry
netefix

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj pozycjonowanie nie działa tak dobrze jak kiedyś, lepiej zainwestowac w nowe rozwiązania jak zdjęcia 360. Nie jest to bezpośrednio forma marketingu, jednak jeżeli to wykorzystasz, to możesz pozyskać nowych klientów i wyróżnić się w tłumie konkurencyjnych ofert.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach nie ma tak naprawdę lepszej metody na reklamę firmy, przynajmniej w internecie, niż właśnie profesjonalne pozycjonowanie Łódź na przykład oferuje agencję SEO/SEM FunkyMEDIA, która zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych. Mają już na rynku spore doświadczenie i zaufało im już wielu klientów. Jeśli chcecie podnieść pozycję swojej strony w wyszukiwarce i jednocześnie zwiększyć szansę na zdobycie nowych klientów, to polecam przemyśleć sobie, czy nie warto byłoby zdecydować się na takie pozycjonowanie Wink
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowaniem zajmuje się http://piotrpolok.pl/. Polecam, bo zna się na swojej robocie. Tylko warto pamiętać o jednym: pozycjonowanie nie daje efektów na już. Musi trochę czasu minąć, ale to naprawdę może zdziałać cuda Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: