FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Samochód do firmy - kredyt, czy leasing?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Firmerek

PostWysłany: Sob Mar 10, 2018 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez wlasnie teraz zastanawialismy sie nad leasingiem jak bralismy samochod dostawczy do firmy. Wybralismy peugeota boxer - byly bardzo atrakcyjne metody finansowania dostepne, wiec udalo nam sie zlapac naprawde dobra okazje Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
misyogi

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raczej leasing, nie obciążasz jednorazowo budżetu, a oferty leasingu dla firm są bardzo korzystne
Powrót do góry
Bernwald3

PostWysłany: Czw Maj 31, 2018 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkam w Łodzi, nie mam wlasnego samochodu, a planuje maly wyjazd z dziewczyna. Szukam jakies dobrej wypozyczalnii. Moj znajomy polecil mi strone http://www.master-car.com.pl/ , poniewaz uwaza ze maja najlepsza oferte dostepna w Łodzi. Sprawdzilem i według mnie maja dobre ceny.
Powrót do góry
NervousDrake

PostWysłany: Nie Cze 03, 2018 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do firmy obie opcje są dobre i opłacalne. Osobiście jednak polecam, żebyś zastanowił się nad kredytem. Są bardzo fajne kredyty samochodowe dla firm, toyota bank ma w swojej ofercie takie warte uwagi, więc może tam sprawdź?
Powrót do góry
kajetanxx

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę ze wzięcie samochodu w leasing to bardzo dobra opcja. Szczególnie jeśli nie ma się na tyle pieniędzy w portfelu. Warto jednak wcześniej wypełnić formularz online na https://kredytok.pl/leasingok/i poczekać az oddzwoni do nas konsultant. Wtedy mozna go dopytać o szczegóły i rozłozyć miesięczne raty tak zeby było dla nas jak najbardziej korzystnie
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłbym jednak za leasingiem, wydaje mi się że jest to jedna z lepszych opcji jeżeli chodzi o samochód dla firmy. Jeżeli szukasz auta osobowego to tutaj mogę polecić Ci abyś również zajrzał do salonu HondaPlaza Warszawa w którym można znaleźć szeroki wybór aut nowych oraz używanych i do tego liczyć na niezłe warunki leasingowe, ale to już dokładnie przedstawią Ci na miejscu.
Powrót do góry
Telus

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 6:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że decyzja nalezy do Ciebie, ale jeśli chodzi o taki kredyt na firmowy samochód to moim zdaniem może pomóc Ci Aasa Dla Biznasu. Mają oni oferte kredytu do 20 000 ze spłatą rozłożoną nawet na 24 miesiące. Moim zdaniem warto sprawdzić to dokładniej
Powrót do góry
Roli

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że leasing jest o wiele bardziej opłacalny. Tym bardziej, że istnieje potem mozliwość zakupu auta.
Powrót do góry
djantko

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie leasing mniej obciąża nasz budżet, stąd jest lepszym wyborem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: