FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Pomysły na reklame

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 12:19 pm    Temat postu: Pomysły na reklame Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach form reklamy jest naprawde bardzo dużo. Decydując sie na coś musisz zastanowić się, która z reklam będzie najbardziej skuteczna. Czy zwykłe ulotki Ci pomogą? Byc może ale wideowizytówka też może okazać się dobrym pomysłem. Jeszcze kilka innych sposobów znalazłam tutaj http://splashmedia.pl/uslugi/ . Działając w ten sposób możesz pozyskać wielu nowych klientów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AnnaLis

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za informacje
plavka

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak zapatrujecie się na gadżety reklamowe? Mnie bardzo się podoba fakt że teraz te gadżety da się dopasować do branży bo na przykład na http://www.izisport.pl/ można dostać takie pokrowce na koła czy na przykład na ubrania
Powrót do góry
MARZENA4

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za niezwykle i ciekawe porady w tym temacie. Jestem pewien, że mi się one przydadzą, z całą pewnością Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: