FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Włosy
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olszaa

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cienkie i delikatne włosy trzeba wzmacniać. Ja na przykład nie mogę zażywac tabletek, bo źle się po nich czuję, ale znalazłam alternatywę. Są świetne plastry dermastic, które wzmacniają włosy juz od cebulek. przykleja się je na czoło, kark, czy skroń, a składniki aktywne wydzielają się wprrost do cebulek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pomocnadłoń

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe no nieźle. Chyba będziesz musiał po prostu poczekać aż odrosną Razz
Powrót do góry
pomocnadłoń

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe no nieźle. Chyba będziesz musiał po prostu poczekać aż odrosną Razz
Powrót do góry
mamakaroliny

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Włosy sa niezwykle ważne w zyciu kobiety, jednak nie zawsze sa one takie jak sobie wymarzymy. Czasami i choroba pozbawia nas włosów, tak było w przypadku mojej siostry. Mam zamiar zamówic dla niej perukę https://cameron-hair.pl/pol_m_Treski-i-Kucyki-170.html aby poczuła się znowu prawdziwa kobietą, mam nadzieje ze ta niespodzianka poprawi jej humor.[/url]
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ostatnio bardzo mocno wypadają włosy. Będę musiała iść z tym do lekarza.
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście o zabiegu PRB jeśli nie to zobaczcie tu http://www.dsinstytut.pl/news/Angel_eliksir_mlodosci.html To nie tylko zabieg pobudzający wzrost włosa, ale też zalecany dla osób łysiejących. Zabieg co wazne jest bezpieczny dla osób z alergią. Najlepiej jednak umówić się na wizytę do DS Instytut w Warszawie.
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz słabe i wypadające włosy, to spróbuj sobie plastrów dermastic. Mi naprawde pomogły, bo z kondycją włosów było coraz gorzej
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio wyczytałam na stronie http://www.drturowski.pl/pl/utrata-wlosow/kobiety.html, że łysienie kobiet znacznie różni się od łysienia mężczyzn. Podobno jeśli chodzi o kobiety to najczęściej problemem są zaburzenia hormonalne. Zastanawiałyście się nad tym kiedykolwiek? Kobiety znacznie częściej cierpią na tę przypadłość. W takiej sytuacji najlepiej wybrać się do dobrego lekarza, który zleci badania i pomoże w rozpoczęciu leczenia.
Powrót do góry
ewelina89

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie przejmuj się, włosy szybko rosną Wink
Powrót do góry
free

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale łysienie u kobiet typu androgenowego występuje rzadko, takie prawdziwe. Zwykle to tylko wypadanie włosów, ale jeszcze nie typowe łysienie. Nie martw się za wczasu.
Matju

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam do Was takie małe pytanko, od jakiegoś czasu zaczęły pojawiać się problemy z moimi włosami oraz skórą głowy, zwykły dermatolog mi nie pomógł i planuje udać się do trychologa, czy kojarzycie może gabinet trychologiczny https://www.trichos.pl/ ? Chciałbym mieć coś pewnego, dlatego pytam Was o zdanie
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegoś czasu zauważyłam, że u mojego męża pojawił się dosyć mocny problem z łysieniem. Widoczne są w niektóych miejscach prześwity, zastanawiam się co zrobić z faktem. W aptece internetowej Melissa znalazłam płyn na skórę głowy loxon który przyspiesza porost włosów i odbudowuje strukturę włosa. Zastanawiam się czy nie kupić czegoś takiego dla mojego męża, ponoć jest to skuteczny produkt leczniczy.
Powrót do góry
molena

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego artykułu http://natchnieni-bieszczadem.pl/jak-dbac-o-wlosy-krotki-poradnik/ można dowiedzieć się w jaki sposób kompleksowo dbać o włosy. Warto poświęcić im trochę czasu, ponieważ tylko w ten sposób będą one wyglądały naprawdę pięknie i zdrowo.
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wypadające włosy dobre są specjalne plastry: http://dermastic.eu/dermastic/plastry-przeciw-wypadaniu-wlosow.html sama ich używałam jak miałam problem z wypadajacymi włosami i bardzo mi pomogły.
Powrót do góry
ivanex22

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro szukasz wartościowych kosmetyków do głowy to zalecamy serwis IvaSklep.pl. Owy serwis online uczyni, że wynajdziesz najwspanialsze produkty do naprawy włosów, których wypatrujesz. Klasa kosmetyków to top półka. Ja od paru lat korzystam jedynie z ich kosmetyków. Nie wierzysz to zobacz na ich serwisie ivasklep.pl.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: