FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wyjazd za granicę

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nastirad

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 8:32 pm    Temat postu: Wyjazd za granicę Odpowiedz z cytatem

Mój mąż zaplanował by w tym roku wyjechać na krótki urlop w okresie ferii zimowych. Ciężko z wyborem odpowiedniej wycieczki na tak krótki czas przed wyjazdem więc pomyślałam by wybrać się na wyspy kanaryjskie last minute , gdzie ofert w rozsądnej cenie jest dość sporo. Głównie stawiam na jedna z firm, która jest touroperatorem międzynarodowym i jest specjalistą w organizacji wycieczek w tamtych rejonach. Warto pokusić się na taką okazję?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jagoda29

PostWysłany: Nie Lut 11, 2018 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki wyjazd to na pewno bardzo fajna opcja. Niemniej jednak sama powolutku planuję już wakacyjny wyjazd. W związku z czym rozważając różne propozycje, stwierdziłam, szczególnie po lekturze artykuły http://antila27.pl/czartery/jachty-motorowe-na-mazurach-poradnik-na-co-zwrocic-uwage-przy-czarterze/ , że genialnie byłoby móc spędzić urlop na Mazurach, pływając jachtem po tamtejszych wodach. Co sądzicie o takiej opcji?
Powrót do góry
nerdi

PostWysłany: Nie Lut 11, 2018 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na zimę to polecam Włochy i narty - byłem 2x i na pewno jeszcze kiedys tam wroce Very Happy
Powrót do góry
Metro

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam do Was pytanko odnośnie ośrodka narciarskiego, czy ktoś z Was był może w Val Thorens http://www.val-thorens-narty.pl/ ? Planuje w najbliższym czasie tam wyjazd z rodziną jednak no chciałbym się coś więcej dowiedzieć od Was. Zastanawiam się czy wszystko będzie wyglądać tak pięknie jak na stronie
Powrót do góry
atake

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 9:01 pm    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też cię witamy! Choć to nie ten temat! A co do wyjazdów zagranicznych to jak jest okazja, to chyba warto skorzystać.
Powrót do góry
pola35

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też marzy mi się jakaś zagraniczna wycieczka! siostrzenica jest właśnie w USA na rocznym wyjeździe z programem https://www.aupair.aifs.pl/ i bardzo chciałabym ją odwiedzić, czy staranie się o wizę jest bardzo trudne? ona mówi, że Stany są świetne i namawia bardzo, ze swojego wyjazdu jest bardzo zadowolona. Świetna szansa dla młodych.
Powrót do góry
Roli

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zdecydowałabym się na taki wyjazd na stałe, chyba tylko na wakacyjny, by podszkolić język.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: