FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Tradycyjna reklama- smycze
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jagoda29

PostWysłany: Wto Mar 08, 2016 10:27 pm    Temat postu: Tradycyjna reklama- smycze Odpowiedz z cytatem

Powiedźcie mi proszę, czy Waszym zdaniem tradycyjne formy promocji takie jak chociażby gadżety reklamowe są jeszcze popularne, czy wręcz przeciwnie. Ostatnio zastanawiałam się nad reklamą szkoły językowej i tak sobie pomyślałam, że smycze reklamowe z chociażby www.smycze.com mogą jednak być ciekawą opcją. Można je nabyć małym kosztem, a poza tym jest to jednak produkt dość lubiany i często używany.Jak oceniacie mój pomysł?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jedlińska

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2016 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smycze już raczej wyszły z mody i nie są już najlepszym sposobem na reklamę.
Powrót do góry
falcon

PostWysłany: Nie Cze 19, 2016 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, smycze to już nie to. Trudno spodziewać się, że reklama z ich wykorzystaniem przyniesie nam jakieś spektakularne efekty. Mało kto używa teraz smyczy.
Postawiłabym na coś bardziej nowoczesnego, chociażby pendrive z nadrukiem: http://www.polastudio.pl/oferta/gadzety-reklamowe/pendrive-pamieci-usb.html . Myślę, że chętnych na taki gadżet będzie o wiele więcej, a tym samym reklama okaże się skuteczniejsza.
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Wto Cze 21, 2016 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo dobry pomysł. Pamiętaj jednak ze kreowanie wizerunku firmy zaczyna sie już wcześniej od zaprojektowania identyfikacji i zdecydowania się na konkretna kolorystykę. Dzięki takim działaniom Twoja firma jest lepiej rozpoznawalna co znacząco może wpłynąć ja jej obroty. Zajrzyj na ta stronę http://www.kreatormarki.pl/kreowanie-wizerunku-firmy , jest to oferta bardzo dobrej agencji.

Ostatnio zmieniony przez Ferdek89 dnia Czw Wrz 29, 2016 8:57 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Tomek78

PostWysłany: Wto Cze 21, 2016 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak, i nie.
Zalezy do jakich odbiorców chcesz trafić z reklamą.

Wbrew pozorom to dobra forma reklamy (tania, trafiająca do wielu odbiorców indywidualnie). U mnie w firmie promujemy się w ten sposób. Nie sadze by to było wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Ostatnio zmieniony przez Tomek78 dnia Wto Lip 19, 2016 5:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magda906

PostWysłany: Czw Cze 23, 2016 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może być taka reklama a może być nawet w postaci ulotek. Stary sposób ale bardzo często wybierany przez ludzi. Można samemu zaprojektować taką ulotkę i wydrukować. Jak nie masz dobrej drukarki, to pomyśl o drukarce z systemem ITS Epson, gdzie drukowanie jest tanie, ponieważ można otrzymać zapas tuszu na dwa lata , 3 lata gwarancję i do tego subskrypcje MS Office Personal 365 na rok za darmo http://www.epson.pl/msoffice .
Powrót do góry
kanady

PostWysłany: Czw Lip 28, 2016 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gadżety reklamowe to według mnie dobre wsparcie promocji, ale nie należy traktować ich jako de facto formę reklamy. Podstawa to pozycjonowanie oraz social marketing. Poza tym warto zdecydować się na działanie na platformach typu https://serwersms.pl/ - koszty nie są wysokie, system można wykorzystać na przykład, jako narzędzie do komunikacji.
Powrót do góry
marian

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2016 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobne zdanie, gadżety to dobre wsparcie, ale nie załatwia sprawy. Lepiej rozejrzeć się za nowoczesnymi formami promocji, w ten sposób można zwiększyć zarówno zainteresowanie swoimi usługami, jak i rozpoznawalność marki. Mobilne formy promocji jak najbardziej do mnie przemawiają.
Powrót do góry
sylwia4012

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2016 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy gadżety w znaczącej mierze wpłyną na wizerunek firmy. Ja raczej postawiłabym na reklamę w sieci. To chyba najpewniejsze źródło. Przede wszystkim strona internetowa i jej pozycjonowanie. Można też pomyśleć o social media. Z resztą przejrzyj sobie ofertę agencji http://greenparrot.pl Smile
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Wto Gru 20, 2016 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że trochę droższe gadżety reklamowe lepiej się sprawdzą. Klienci lubią bowiem dostawać praktyczne, estetyczne i przede wszystkim funkcjonalne upominki, które będą mogli wykorzystać.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej coś online? Byłem ostatnio na stronie http://blog-meblowy.pl/ i podobno teraz na czasie są social media. Obecnie wszyscy ludzie, a przede wszystkim regularni użytkownicy Internetu, żyją w dobie social media. Media społecznościowe to strony, dookoła których gromadzi się najwięcej ludzi podczas swoich przeglądów zawartości internetowej. W związku z tym to tam dochodzi do wymiany największych ilości informacji, pomysłów, danych osobowych, wiadomości. Do niekwestionowanych liderów social media można z całą pewnością zaliczyć takie strony jak Facebook – popularnie znany pod skrótem Fb – oraz Twitter czy Instagram.
Powrót do góry
Holid34

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smycz reklamowa jako gadżet jest bardzo fajnym pomysłem. jednak uważam, że jeśli mamy trochę większy budżet to warto zainwestować w upominki typu kalendarze książkowe czy notesy z logo. Strona producenta Iveno , ciekawe propozycje kalendarzy i notesów w twardej oprawie
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Nie Lut 18, 2018 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smycze reklamowe to bardzo fajna opcja.
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamiast reklamy tradycyjnej zastanowiłbym się nad email marketingiem. E-mail marketing zapewnia dystrybucję określonego rodzaju informacji do wyznaczonego przez nadawcę targetu. Może on być zdefiniowany np. ze względu na cechy demograficzne: wiek, miejsce zamieszkania, płeć. Co więcej, kolejne wysyłki e-maili dostarczają nam wiedzy o reakcjach konkretnych osób na otrzymane od nas informacje, w efekcie czego możemy wysyłać bardziej zindywidualizowane wiadomości do naszych odbiorców. Gotową bazę możecie także zamówić od firmy https://www.infobrokering.com.pl/baza-firm-zagranicznych/
Powrót do góry
piotrusiek

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem jak można się promować na smyczach - nie wiem kto je teraz nosi
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: