FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak zmniejszyć koszty ogrzewania?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joasia0808

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajną opcją są oczywiście kolektory słoneczne, tutaj możesz poczytać sobie więcej info o nich http://www.oze-biomar.pl/kolektory-sloneczne ja mam je osobiscie od roku i jestem bardzo zadowolona. Jest to fajne wykorzystanie energii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miscer

PostWysłany: Nie Lut 11, 2018 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry komin powinien być integralną każdego domu, ogrzewanego centralnie. W związku z tym bez wątpienia warto zwrócić uwagę na producenta o nazwie Schiedel, który jest bowiem liderem na naszym rynku w branży systemów kominowych i zajmuje się nie nie tylko produkcją poszczególnych elementów systemów kominowych. Sprawdzona marka w całej Europie!
Powrót do góry
pola35

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joasia0808 napisał:
Niestety czasami ludzie palą śmieciami w ramach oszzędności i powstaje smog i zanieczyszczone powietrze

Nie wiem czy ludzie palą byle czym bardziej z głupoty niż z oszczędności...moja sąsiadka stwierdziła, że woli wrzucić worek do pieca niż nieść go do kosza na śmieci w garażu, do biednych nie należy. W jej przypadku to tylko głupota i niewiedza, że takim zachowaniem truje nas wszystkich! ja ogrzewam gazem, może nie jest nie wiem jak tanio, ale chociaż w miarę zdrowo. W obecnej sytuacji chyba nie powinniśmy się zastanawiać jak zmniejszyć koszty ogrzewania tylko jak zmienić ogrzewanie by nie emitować do atmosfery tyle zanieczyszczeń. Bo zaraz co zaoszczędzimy na opale - wydamy na leki i lekarzy i to z nawiązką. Ja kupiłam oczyszczacz do domu http://ranking-oczyszczaczy.pl/recenzje/sharp-kc-d40euw/, przez tą moją sąsiadkę na zewnątrz mam normy non stop przekroczone Sad
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: