FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak zmniejszyć koszty ogrzewania?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miscer

PostWysłany: Nie Lut 11, 2018 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry komin powinien być integralną każdego domu, ogrzewanego centralnie. W związku z tym bez wątpienia warto zwrócić uwagę na producenta o nazwie Schiedel, który jest bowiem liderem na naszym rynku w branży systemów kominowych i zajmuje się nie nie tylko produkcją poszczególnych elementów systemów kominowych. Sprawdzona marka w całej Europie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pola35

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joasia0808 napisał:
Niestety czasami ludzie palą śmieciami w ramach oszzędności i powstaje smog i zanieczyszczone powietrze

Nie wiem czy ludzie palą byle czym bardziej z głupoty niż z oszczędności...moja sąsiadka stwierdziła, że woli wrzucić worek do pieca niż nieść go do kosza na śmieci w garażu, do biednych nie należy. W jej przypadku to tylko głupota i niewiedza, że takim zachowaniem truje nas wszystkich! ja ogrzewam gazem, może nie jest nie wiem jak tanio, ale chociaż w miarę zdrowo. W obecnej sytuacji chyba nie powinniśmy się zastanawiać jak zmniejszyć koszty ogrzewania tylko jak zmienić ogrzewanie by nie emitować do atmosfery tyle zanieczyszczeń. Bo zaraz co zaoszczędzimy na opale - wydamy na leki i lekarzy i to z nawiązką. Ja kupiłam oczyszczacz do domu http://ranking-oczyszczaczy.pl/recenzje/sharp-kc-d40euw/, przez tą moją sąsiadkę na zewnątrz mam normy non stop przekroczone Sad
Powrót do góry
grajek

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym pomysłem na zmniejszenie kosztu ogrzewania jest zadbanie o należyty stan kotła grzewczego - jeśli oczywiście centralne ogrzewanie w domu jest realizowane w ten sposób.
Trzeba po prostu wezwać dobry serwis: http://in-serwis.pl/
Powrót do góry
kofi88

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, to nie zmniejszenie kosztów ogrzewania jest najważniejsze, a wybieranie takich opcji, które będą służyć na lata i nie będą wymagać kolejnych inwestycji. Takie bez wątpienia są nowoczesne systemy grzewcze od https://heet24.pl/, które wykorzystują podczerwień.
Powrót do góry
mamakaroliny

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto pomysleć o odnawialnych źródłach energii? Szeroki wachlarz rozwiązań sprawia, że z powodzeniem można tworzyć już nie tylko domy energooszczędne, ale także pasywne, które wykorzystują minimalne porcje energii potrzebne do efektywnego funkcjonowania. Firma http://inverter.com.pl/ prezentuje nowoczesne rozwiązania , które pozwalają ograniczyć korzystanie z publicznych sieci, należą do nich: fotowoltaika,elektrownie wiatrowe,pompy ciepła,kotły na pellet.
Powrót do góry
Gaggeret

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko mi coś doradzić w tej materii. Raczej nie będę w stanie pomóc.
wwojtas7

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najważniejsze jest ocieplenie budynku/mieszkania i koszty bardzo spadają.

bogkeup

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 12:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej będzie jeśli zdecydujesz się na montaż wentylacji z rekuperatorem. Zmniejsza on zużycie ciepła, więc i rachunki za ogrzewanie maleją. Możesz o niej przeczytać pod adresem https://www.bartoszwentylacja.com.pl/oferta/wymienniki-ciepla
Powrót do góry
koala_5

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o kotłach CO? Słyszałem, ze koszty eksploatacji jest niski. W https://www.max-hurt.pl/ mają szeroki wybór wysokiej jakości kotłów w atrakcyjnych cenach.
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem podstawą jest odpowiednio dobrany kocioł oraz opał, ponieważ to później przekłada się na kolejne oszczędności w trwającym okresie grzewczym. Jeżeli chodzi o ten drugi aspekt to tutaj mogę polecić Ci abyś zwrócił uwagę na ofertę hurtowni KGM, która naprawdę przykłada się do najwyższej jakości przygotowania opału. W naszym przypadku wybór padł na ekogroszek Gold, który świetnie się spala, nie pozostawia praktycznie popiołu i do tego ma wysoką wartość opałową.
Powrót do góry
arek4321

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to jest zawsze bardzo trudne do zrealizowania. Takie jest życie i jego nie zmienimy.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: