FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Psychoterapeuta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O serwisie www.konferencje.com
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaro83

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 9:54 am    Temat postu: Psychoterapeuta Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś szuka dobrego psychoterapeutę to z czystym sumieniem mogę Polecić Pana Sławomira Chojan. Pomoc jaką dostałem ciężko ocenić, już po pierwszych spotkaniach zacząłem czuć się o wiele lepiej, terapie przyniosła bardzo dobre efekty. Dziękuję - http://psychoterapeutawpoznaniu.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie dokładnie ma gabinet?
Powrót do góry
prawnik30

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat jeszcze aktualny?
Powrót do góry
AnnaLis

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 8:03 pm    Temat postu: Re: Psychoterapeuta Odpowiedz z cytatem

jaro83 napisał:
Jeśli ktoś szuka dobrego psychoterapeutę to z czystym sumieniem mogę Polecić Pana Sławomira Chojan. Pomoc jaką dostałem ciężko ocenić, już po pierwszych spotkaniach zacząłem czuć się o wiele lepiej, terapie przyniosła bardzo dobre efekty. Dziękuję - http://psychoterapeutawpoznaniu.pl/

dzięki za informacje i że dzielisz się nią z nami . Czasem faktycznie pomoc psychologa jest niezbędna . Ale wiele ludzi wstydzi się tam po prostu iść
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O serwisie www.konferencje.com Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: