FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jaki hosting-chmura

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hodor

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 5:19 pm    Temat postu: Jaki hosting-chmura Odpowiedz z cytatem

Już samo to, że decydujesz się na hosting w chmurze jest dobrym pomysłem.Najlepiej jak zgłosisz się z tym do firmy z doświadczeniem. Na rynku jest ich kilka ale chyba tej http://www.integratedsolutions.pl/pl/oferta/cloud/ , najbardziej bym zaufała. Znają się na tym fachu i zdecydowanie wszystko będzie działało sprawnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
markuss

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nawet zwykły dysk Google sprawdza się idealnie, jako chmura, chociaż momentami jest trochę powolny.
ziutka

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o hosting, to naprawdę tzreba tutaj dobrze i mądrze wybrać, żeby później wszystko działało jak nalezy i żeby nie było niepotrzebnych problemów. Ja mam hosting z https://zetohosting.pl/, ten największy pakiet, bo takie mam po prostu potrzeby. I wszystko śmiga super Smile
Powrót do góry
tomek213

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2017 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co z tym hostingiem

testy policyjne
Powrót do góry
Jester

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega z pracy się tym trochę zajmuje, ostatnio wspominał o https://www.arubacloud.pl/ . Opcja fajna z tego względu, że centra danych są w standardzie Tier IV, ulokowane w bodajże Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i z tego co później doczytałem w Polsce też się mają otworzyć. Poza tym jest możliwość wypróbowania wszystkiego przez 60 dni na darmowej wersji próbnej. Później też to nie wychodzi jakoś drogo, bo 4 PLN za miesiąc z 1 CPU z procesorem Intel Xeon, 1GB RAM i 20GB SSD. Myślę, że warto by to wypróbować.
Powrót do góry
ganal

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co webmasterowi chmura?
Np. czy dostanę w ten sposób coś więcej niż w Hekko, za konto kosztujące koło stówki? Co może mi ta chmura realnie dać?
Powrót do góry
pola35

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firm jest sporo, ja mam zaufanie do https://www.sprintdatacenter.pl/, korzystam z ich usług od dawna z pełnym zadowoleniem. Ostatnio też wybrałam ofertę hostingu w chmurze, sprawuje się całkiem nieźle Smile znajomy ma sklep internetowy i też korzysta jak na razie z tej opcji. Hosting współdzielony już nie wystarczał a w serwer dedykowany jeszcze nie chciał inwestować.
Powrót do góry
jureczek

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ogarniam tematu totalnie, to już zwykły hosting nie starcza?
mirek214

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dużo teraz jest do wyboru hostingów
Jagoda29

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, jeżeli o hostingi chodzi, wybór w tym zakresie mamy naprawdę duży. Dzisiaj chyba dość popularnym jest przechowywanie danych w chmurze, nie mniej jednak sama zastanawiam się, jak przy okazji tego, czy tak generalnie radzicie sobie w swoich firmach z ochroną danych. Czy zdecydowaliście się np. na taką opcję jak Szkolenia Administratora Bezpieczeństwa Informacji , dostępną chociażby w ofercie ITLS http://itls.pl/oferta/administrator-bezpieczenstwa-informacji-szkolenia-abi/ , czy może jednak na własną rękę radzicie sobie sobie w tej kwestii?
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Sob Lut 17, 2018 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, nigdy o nich nie słyszałem ale poczytam sobie teraz, dzięki Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: