FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Restauracja w Katowicach
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Babel

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam takie pytanko do Was, bo planuje właśnie na Śląsku otworzyć małą restaurację, jednak mam pewien problem z wyposażeniem wnętrza, konkretnie nie wiem od kogo zakupić meble do wystroju. Gdzieś kiedyś słyszałem o firmie https://dominova.com.pl/krzesla-do-restauracji jednak no chciałbym się o nich dowiedzieć coś więcej, kojarzycie ich może ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sprawdzana

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 9:28 pm    Temat postu: Restauracja , ale Wrocław Odpowiedz z cytatem

Ile osób, tyle dobrych restauracji tak naprawdę. Jedni powiedzą np: że MC Donald's jest numerem jeden, a ktoś wskaże w to miejsce Road American Restaurant . Też podają amerykańskie dania, z tym że o wiele większej klasie i lepszym smaku. Dlatego, wiem że to zabrzmi dziwnie, ale najlepiej pojechać i samemu popróbować, gdzie nam najlepiej ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: