FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
toyat

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 10:54 am    Temat postu: Dom Odpowiedz z cytatem

ja mam pytanie o dom, moi kochani, i mam nadzieję, że będę mogła liczyć na Waszą pomoc. Mianowicie, moje pytanie tyczy się tego, gdzie Waszym zdaniem można znaleźć dobrej jakości ekogroszek? Mam takie pytanie, bo niedawno wprowadziliśmy się do nowego domu. Palimy w nim ekogroszkiem, tylko sęk w tym, że dotychczasowy węgiel nie sprawdził się. Szukam innej firmy i znajomy polecił nam tę - https://www.wegielsztygar.pl/pol_m_SKLEP-153.html. Słyszeliście kiedyś o nich? Jeśli tak, będę wdzięczna za jakiś komentarz. Z góry dzięki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Telus

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, mam do was bardzo ważne pytanie. Odnośnie budowy domu niedawno słyszałem gdzieś takie stwierdzenie jak iniekcja gruntu. Czy ktoś z was, kto jest obeznany w temacie mógłby mi to wyjaśnić?
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myśleliście może o tym, aby wszystko zrobić na własną rękę? Mam na myśli wybudowanie domu. Tak naprawdę potrzebujecie trochę czasu i dobre narzędzia. To drugie kupicie na stronie http://artykulytechniczne.pl/.
Powrót do góry
Tosinka

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas remontu mamy jeden bardzo poważny problem, jest nim wywóz odpadów Przygotujcie się do tego zanim rozpoczniecie rozwalać ścianki, skuwać kafelki, bo wierzcie mi, że gruz zajmuje dużo miejsca i nie będziecie w stanie go zmieścić w miejskim śmietniku Smile
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ostatnio zainteresowała kwestia budynków składających się z różnych obiektów. O domach modułowych czytałam na stronie producenta modularsystem.pl i dowiedziałam się, że na początku wystarczy kupić jeden segment i w kolejnych miesiącach/latach można "dostawiać" następne moduły. Dzięki temu budowa jest szybsza i tańsza.
Powrót do góry
nutka76

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śruby, zawiasy i takie materiały na pewno będą konieczne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agri

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez jestem w trakcie budowy.
Powrót do góry
paatryk190

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zadbać choćby o system wentylacji. Najlepiej sprawdzi się wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, czyli zamontowanym rekuperatorem, który zmniejszy straty energii cieplnej - warte uwagi są rekuperatory WANAS http://www.wanas.pl to jedne z bardziej energooszczędnych urządzeń na rynku.
Powrót do góry
bozelska

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast zastanawiam się nad tym czy kolor drzwi wewnętrznych i podłogi może być taki sam? Patrzyłam w sieci tutaj https://www.bricoman.pl/drzwi-okna-stolarka/drzwi-skrzydla-wewnetrzne-oscieznice-harmonijkowe drzwi bardzo ładne do pokoju i są ciemne,a ja też mam ciemną podłogę, ogólnie mieszkanie jets jasne, przestronne ale nie wiem czy to dobry pomysł tak łączyć odcienie
Powrót do góry
zuo99

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim forumowiczom. W końcu przyszedł czas na budowę własnego domu Very Happy Już się na to doczekać nie mogę, ale jednocześnie okropnie mnie przeraża ogrom pracy, który jest przede mną. No ale nic, trzeba się za to powoli i skutecznie brać. I mam w związku z tym pytanie do Was. Mieszkam w Katowicach, mam już upatrzoną działkę, ale zastanawiam się jak ją sprawdzić przed kupnem, żeby potem nie było jakiejś niespodzianki... Macie może w tym zakresie jakieś doświadczenie? Byłbym bardo wdzięczny za wszelkie sugestie... Z tego popytałem moich znajomych w Katowicach, to polecali na przykład tę firmę http://www.geolog.pl/ Co o tym sądzicie? Czy te usługi są Waszym zdaniem warte uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady Smile
Pawelek77

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zuo na prawdę chce Ci się budować dom? Przecież nie jest to ani tańsze ani szybsze... Jest wiele gotowych domów, do których w zasadzie od razu można się wprowadzać po ich zakupieniu i nie są to wcale ruiny. Zobacz sobie chociażby domy z tej oferty http://www.russjan.com/gdansk-domy,21,pl.html . Nowe budownictwo, nowocześnie urządzone i w przystępnej cenie. Czego chcieć więcej?
Powrót do góry
Rafciu_22

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłem sobie domek i jak wiadomo trzeba było go wyremontować. Remont skończony i zostało tylko zamontować oświetlenie zewnętrzne led. Moja żona długo na to naciskała i w końcu się zgodziłem, bo to rzeczywiście wygląda świetnie Smile
Powrót do góry
adura

PostWysłany: Sob Mar 17, 2018 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że dom to najlepsze rozwiązanie dla ludzi wymagających. Na http://www.slonecznedomy.pl/ ostatnio widziałem bardzo ciekawe projekty i uznałem, że sam muszę się przeprowadzić. Mam już dość mieszkania w bloku, jest tu szaro głośno i ponuro. Chcę mieć ogródek i własny taras, dlatego się przeprowadzę
Powrót do góry
drim33

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy ktoś z Was uzywał takiej https://farbyspecjalistyczne.pl/kategoria-produktu/antykorozja farby antykorozyjnej? Warta polecenia?
denay56

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blue Tint Yeezy
Birkenstock Shoes For Women
Adidas Yeezy Shoes
Jordans 11
Curry Shoes
Nike Air Max 95
Goyard Bags
Adidas Yeezy Boost 350 V2
New Jordans
Birkenstock Outlet
Christian Louboutin
Air Jordans
Ralph Lauren Sale Clearance
Ultra Boost
Pandora
Pandora Charms
Nike Vapormax
Michael Kors
Michael Kors Canada
Huaraches Nike
Adidas Outlet
Ralph Lauren Outlet
Pandora Charms
Kyrie Irving Shoes
Fenty Puma Slides
Yeezy Boost 350
Soccer Cleats
Birkenstocks
NMD
Yeezy Shoes
Michael Kors
Michael Kors Canada
Birkenstock Sandals
Nike Outlet
Nike Air Max 90 Ultra
Nike Air Max 2018
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 12 z 15

Skocz do: