FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
zakupy przez internet
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lammiss23

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja was zapytam, korzystając z okazji czy znacie może jakiś sprawdzony sklep, w którym jest szansa dostać jakiś dobry jakościowo czujnik dymu? Jeśli tak to możecie mi dac namiary na ten sklep, będe bardzo wdzięczny!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Roli

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie takie zakupy sprawiają dużą przyjemność. Nie muszę już gonić po centrach handlowych.
Powrót do góry
kwakacz

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupy w necie to wygoda i oszczędność, zarówno czasu i pieniędzy. W tym całym ferworze przygotowań świątecznych jak pomyślę sobie o szukaniu parkingu, staniu w kolejkach i straconym czasie to kompletnie odechciewa mi się czegokolwiek. Szukając odpowiedniego prezentu dla córki usiadłem wygodnie i zabrałem się za maszerowanie po sklepach. Też nie jest łatwo, ale wierzcie mi dużo łatwiej niż tradycyjnie. Jak już wymyśliłem co chcę to naprawdę kilka minut i byłem we właściwym sklepie. Co wymyśliłem? Otóż :
http://protime24.pl/product-aar-46298-Zegarek-Lorus-RG220MX9-Damski-Kwarcowy-Wskazowkowy.html
to jest mój pomysł na tegoroczny prezent. Dla wyścigującego się z czasem współczesnego społeczeństwa - idealny. Dodać do tego prostotę zakupu, unikalność zegarka, aktualne promocje...czego chcieć więcej?
Serdecznie polecam
Powrót do góry
giveyou

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio znalazłam lego duplo i jestem zachwycona!
Powrót do góry
bunia

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam jakiejs ulubionej.. Poprostu szukam cos na necie, sprawdzam opinie i jak mi pasuje to zamawiam. Ostatnio tak zamowilam z apeksu https://apeks.pl/pol_m_TORBY_Torby-podrozne-891.html torbe podrozna i jestem zachwycona starannoscia wykonania i elegancja
Powrót do góry
Tosinka

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to lubię w necie, bo patrzcie, chcę kupić komputer i w sklepie stacjonarnym trafiam najczęściej na niedouczonego sprzedawcę, który wciśnie mi każdy kit, no bo się nie znam za bardzo. A kupując w internecie, np. tu http://leasinglaptopa.pl/Apple_MacBook_Pro_13.3-c974b1f4-98a5-494a-83f1-68d2314f0a65?Category=221d5709-4fb1-407d-9666-3d92366cd005 mam możliwość poczytania, sprawdzenia opinii innych etc. Mogę się spokojnie zastanowić.
Powrót do góry
Telus

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 3:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie tyle co kupuje ale czasem tez sprzedaję, właśnie sprzedałem komplet opon zimowych i szukałem informacji jak je zapakować i wysłać. Znalazłem coś takiego http://www.oponykurierem.pl/ . Myślicie, że to będzie wystarczająco dobry sposób na ich wysyłkę?
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przede wszystkim w sieci kupuje ale to fakt jest wiele możliwości na sprzedawanie np używanych ubrań czy dodatków Smile
W komisie https://thetags.com/produkty/akcesoria można kupić ekskluzywne i oryginalne ubrania czy akcesoria znanych, światowych marek jak Armani, Gucci czy Burberry. Znacie to miejsce ?
Powrót do góry
kraffik

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo fajnych przedmiotów znalazłem w ofercie sklepu http://hurtownialuka.pl zarówno jak dla samego siebie, ale takze dla zony i dzieci wiec w wolnej chwili warto sprawdzic ich oferte Smile
Powrót do góry
gaba

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dopiero od niedawna zaczęłam doceniać taką formę zakupów
Powrót do góry
lammiss23

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 4:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak już tak piszecie o tych zakupach to i jak coś dodam od siebie. Właśnie dopiero co przyszły do mnie [url=www.sk-sport.pl/pol_m_POPULARNE_H_Halowki-Adidas-2897.html ]Halówki Adidas w Sk-Sport[/url] zakupione Smile. Spodziewałem się dobrej jakości wykonania, ale buty są po prostu super! Na prawdę warto było je kupić Smile
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupy przez internet to świetna sprawa, a na pewno pod wieloma względami zdecydowanie bardziej wygodna. Do tego można sporo zaoszczędzić przez użycie kodów rabatowych reserved na zakupy, któe z powodzeniem można wykorzystać w sklepach online i kupić sobie jakieś ubrania po niższej promocyjnej cenie.
Powrót do góry
Norbisz

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz ubrań i kosmetyków, przez internet zdarza mi się kupić różne części, oraz wyposażenie dla mojego motoru. Ostatnio np. zamówiłem specjalną watę, która ma na celu wyciszyć zbyt głośny układ wydechowy. Taka wata do tłumików motocyklowych przyczynia się również do wydłużenia żywotności całego silnika.
Powrót do góry
Danuta

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo długo zajęło przekonanie się do zakupów online, ale teraz nie potrafię wyobrazić sobie tego, że wcześniej z tj opcji nie korzystałam Very Happy To nie tylko oszczędność czasu i nerwów, ale w wielu przypadkach także pieniędzy.
kamilaxt

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie teraz interesuje jakiś dobry sklep z sukienkami online wiecie studniówka zbliża się wielkimi krokami, a ja jeszcze nic nie kupiłam! Jest tu jakaś dziewczyna, która ma sklep godny polecenia?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

Skocz do: