FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kupowanie psa do mieszkania. Jaka rasa?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maki1970

PostWysłany: Sro Sty 11, 2017 3:21 pm    Temat postu: Kupowanie psa do mieszkania. Jaka rasa? Odpowiedz z cytatem

Chcemy z partnerem kupic psa. Ze wzgl na to, ze mieszkamy na drugim pietrze, a metraz nie jest zbyt duzy (dwie sypialnie, salon, kuchnia) jestesmy ograniczeni do czegos malego. Myslelismy o chiwawa, ale nasluchalismy sie roznych opinii o tej rasie (ze za bardzo indiwidualistyczna, nerwowa, szczekiliwa), i jakos nie mozemy sie zdecydowac. Gabartowo bylby to idealny pies. Macie ta rase? Co myslicie?
skierunek

PostWysłany: Sro Sty 25, 2017 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może Westy? To fajne małe psy, jeszcze jak weźmiecie miniaturkę to już w ogóle. Mają one włos, nie sierść, także nie lenią się tak bardzo ale wiadomo trzeba je obcinać. Nie potrzebują wiele - małe legowisko http://www.angelbeds.pl/ , normalna karma, woda i trochę uwagi i zabawy, a będą szczęśliwe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bondjames

PostWysłany: Sob Sty 28, 2017 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak do mieszkania to ja bym wybrał coś nie wielkiego. Jakich york może?
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kleszcz bywa bardzo niebezpieczny. Psa w ogóle trzeba dbać, ważna jest dobra opieka
weterynaryjna. ja chodzę do melwet w Krakowie i jestem bardzo zadowolona.
Moje zwierze także.
Powrót do góry
-TALIB-

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie lubię tej rasy ale za to bardzo podobają mi się maltańczyki Wink
Powrót do góry
mirage

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla małego psa małe mieszkanie wcale nie jest takie małe. Ważne żeby miał dużo spacerów i odpowiednią karmę. Młodemu psu można dodawać do karmy pediatrivet z vetexpert. Preparat wspomaga prawidłowy rozwój i wzrost psa i można go podawać już od 5 tygodnia życia.
Powrót do góry
Dzakuzi

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze chciałem mieć huskyego lecz cały czas mam za małe mieszkanie żeby kupić sobie takiego psa :/
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę rasa psa odgrywa podrzędne znaczenia. Bez względu na to, czy pies będzie rasowy, czy kundelek, musimy zastanowić się, czy będziemy mogli mu poświęcić odpowiednią ilość czasu. I liczyć się z tym, że jeśli będziemy np. musieli wyjechać służbowo, trzeba go będzie gdzieś zostawić. Nie zawsze znajomi czy rodzina mogą się zająć psiakiem. W takich sytuacjach polecam hotel dla psów. Na przykład bardzo dobrym hotelem jest Pensjonat dla Psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą. Psy mają tam zapewnioną fachową opiekę, klimatyzowane boksy i wszystko, czego potrzebują Wink
Powrót do góry
cast

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma zasady. Chociaż to prawda, że jedne się lepiej sprawdzają, a drugie gorzej. Różnie z tym bywa.
Ferdek89

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam uważam, że tak naprawdę metraż nie ma znaczenia. Ja mam owczarka niemieckiego i chcę kupić mieszkanie dwupokojowe plus salon z aneksem na https://www.19dzielnica.pl/osiedle-19-dzielnica/ . A z psem wystarczy robić długie spacery. Nawet jak ktoś mieszka w domu i to dość dużym to z dużym psem powinien robić przynajmniej jeden długi spacer czy przebieżkę dziennie. I to obojętnie czy ma się ogródek czy nie. Pies potrzebuje ruchu, a jak nie jest się w stanie mu go zapewnić to nie warto brać psa, lepiej kota. Tak samo w przypadku gdy zwierz całe dnie będzie spędzał sam w domu, bo mu będziemy zajęci. Wtedy to można zainwestować w rybki. A tak to zwierzęta potrzebują towarzystwa. I moim zdaniem nie powinny na długo zostawać w domu sami, bo też czuja i tęsknią, i nudzą się. Ja na szczęście z moją żona mamy tak ustalone grafiki, że pies zazwyczaj nie zostaje sam dłużej niż 4 godziny. i mamy taką zasadę w domu, że ja wychodzę z nim na bardzo długi spacer wieczorem. Często też biorę zabieram go do parku gdzie jest specjalny wybieg dla psów i tam pozwalam mu się wybiegać. A rano z psem wychodzi żona na taki półgodzinny spacer
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam maltańczyki i uważam, że taka mała rasa super sprawdzi się do mieszkania w blogu. Dzieci również pokochają takiefgo pieska. Ale uprzedzam: bardzo trzeba dbać u maltańczyków o sierść, bo to ich ozdoba. Nie chodzi tylko o codzienne czesanie, regularne wizyty u fryzjera ale również podawane specjalne karmy, która zawiera kwasy tłuszczowe wpływające na wygląd okrywy włosowej: https://www.maxandmrau.pl/product-pol-396 .
Powrót do góry
konfik

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PAMIĘTAJCIE, ŻE PIES I INNE ZWIERZĘTA TO NIE ZABAWKA.
Decydując się na zwierzę, trzeba wszystko dokładnie przemyśleć, żeby nie było tak, że wyląduje na ulicy, bo pogryzie meble albo zrobi siku w salonie...
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Wto Gru 26, 2017 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie malutkiego pieska do mieszkania to idealna będzie chihuahua https://royalcanin.pl/pies/rasy-psow/chihuahua Są to niewielkie pieski, ale bardzo towarzyskie i przywiązane do właściciela. Na pewno warto takiego kupić. To idealny piesek także dla dzieci.
Powrót do góry
midori

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście mam słabość do nieco groźniej wyglądajacych i o wiele większych psów jak dobermann czy najpiękniejszy dog niemiecki. Ze względu na warunki w mieszkaniu i to ile taki dog jada jednak zdecydowałabym się na amstaffa - ten ich uśmiech powala Smile
Antoni21

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że niektóre rasy wymagają strzyżenia, bo w przeciwnym razie ich sierść może się zniszczyć. Nie polecam robić tego na własną rękę. Lepiej zabrać w tym celu psa w takie miejsce jak http://www.dagistyle.pl/oferta-i-cennik/strzyzenie.html gdzie zajmą się tym profesjonaliści.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: