FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kupowanie psa do mieszkania. Jaka rasa?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maki1970

PostWysłany: Sro Sty 11, 2017 3:21 pm    Temat postu: Kupowanie psa do mieszkania. Jaka rasa? Odpowiedz z cytatem

Chcemy z partnerem kupic psa. Ze wzgl na to, ze mieszkamy na drugim pietrze, a metraz nie jest zbyt duzy (dwie sypialnie, salon, kuchnia) jestesmy ograniczeni do czegos malego. Myslelismy o chiwawa, ale nasluchalismy sie roznych opinii o tej rasie (ze za bardzo indiwidualistyczna, nerwowa, szczekiliwa), i jakos nie mozemy sie zdecydowac. Gabartowo bylby to idealny pies. Macie ta rase? Co myslicie?
skierunek

PostWysłany: Sro Sty 25, 2017 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może Westy? To fajne małe psy, jeszcze jak weźmiecie miniaturkę to już w ogóle. Mają one włos, nie sierść, także nie lenią się tak bardzo ale wiadomo trzeba je obcinać. Nie potrzebują wiele - małe legowisko http://www.angelbeds.pl/ , normalna karma, woda i trochę uwagi i zabawy, a będą szczęśliwe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bondjames

PostWysłany: Sob Sty 28, 2017 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak do mieszkania to ja bym wybrał coś nie wielkiego. Jakich york może?
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kleszcz bywa bardzo niebezpieczny. Psa w ogóle trzeba dbać, ważna jest dobra opieka
weterynaryjna. ja chodzę do melwet w Krakowie i jestem bardzo zadowolona.
Moje zwierze także.
Powrót do góry
-TALIB-

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie lubię tej rasy ale za to bardzo podobają mi się maltańczyki Wink
Powrót do góry
mirage

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla małego psa małe mieszkanie wcale nie jest takie małe. Ważne żeby miał dużo spacerów i odpowiednią karmę. Młodemu psu można dodawać do karmy pediatrivet z vetexpert. Preparat wspomaga prawidłowy rozwój i wzrost psa i można go podawać już od 5 tygodnia życia.
Powrót do góry
Dzakuzi

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze chciałem mieć huskyego lecz cały czas mam za małe mieszkanie żeby kupić sobie takiego psa :/
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę rasa psa odgrywa podrzędne znaczenia. Bez względu na to, czy pies będzie rasowy, czy kundelek, musimy zastanowić się, czy będziemy mogli mu poświęcić odpowiednią ilość czasu. I liczyć się z tym, że jeśli będziemy np. musieli wyjechać służbowo, trzeba go będzie gdzieś zostawić. Nie zawsze znajomi czy rodzina mogą się zająć psiakiem. W takich sytuacjach polecam hotel dla psów. Na przykład bardzo dobrym hotelem jest Pensjonat dla Psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą. Psy mają tam zapewnioną fachową opiekę, klimatyzowane boksy i wszystko, czego potrzebują Wink
Powrót do góry
cast

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma zasady. Chociaż to prawda, że jedne się lepiej sprawdzają, a drugie gorzej. Różnie z tym bywa.
Ferdek89

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam uważam, że tak naprawdę metraż nie ma znaczenia. Ja mam owczarka niemieckiego i chcę kupić mieszkanie dwupokojowe plus salon z aneksem na https://www.19dzielnica.pl/osiedle-19-dzielnica/ . A z psem wystarczy robić długie spacery. Nawet jak ktoś mieszka w domu i to dość dużym to z dużym psem powinien robić przynajmniej jeden długi spacer czy przebieżkę dziennie. I to obojętnie czy ma się ogródek czy nie. Pies potrzebuje ruchu, a jak nie jest się w stanie mu go zapewnić to nie warto brać psa, lepiej kota. Tak samo w przypadku gdy zwierz całe dnie będzie spędzał sam w domu, bo mu będziemy zajęci. Wtedy to można zainwestować w rybki. A tak to zwierzęta potrzebują towarzystwa. I moim zdaniem nie powinny na długo zostawać w domu sami, bo też czuja i tęsknią, i nudzą się. Ja na szczęście z moją żona mamy tak ustalone grafiki, że pies zazwyczaj nie zostaje sam dłużej niż 4 godziny. i mamy taką zasadę w domu, że ja wychodzę z nim na bardzo długi spacer wieczorem. Często też biorę zabieram go do parku gdzie jest specjalny wybieg dla psów i tam pozwalam mu się wybiegać. A rano z psem wychodzi żona na taki półgodzinny spacer
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam maltańczyki i uważam, że taka mała rasa super sprawdzi się do mieszkania w blogu. Dzieci również pokochają takiefgo pieska. Ale uprzedzam: bardzo trzeba dbać u maltańczyków o sierść, bo to ich ozdoba. Nie chodzi tylko o codzienne czesanie, regularne wizyty u fryzjera ale również podawane specjalne karmy, która zawiera kwasy tłuszczowe wpływające na wygląd okrywy włosowej: https://www.maxandmrau.pl/product-pol-396 .
Powrót do góry
konfik

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PAMIĘTAJCIE, ŻE PIES I INNE ZWIERZĘTA TO NIE ZABAWKA.
Decydując się na zwierzę, trzeba wszystko dokładnie przemyśleć, żeby nie było tak, że wyląduje na ulicy, bo pogryzie meble albo zrobi siku w salonie...
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Wto Gru 26, 2017 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie malutkiego pieska do mieszkania to idealna będzie chihuahua https://royalcanin.pl/pies/rasy-psow/chihuahua Są to niewielkie pieski, ale bardzo towarzyskie i przywiązane do właściciela. Na pewno warto takiego kupić. To idealny piesek także dla dzieci.
Powrót do góry
midori

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście mam słabość do nieco groźniej wyglądajacych i o wiele większych psów jak dobermann czy najpiękniejszy dog niemiecki. Ze względu na warunki w mieszkaniu i to ile taki dog jada jednak zdecydowałabym się na amstaffa - ten ich uśmiech powala Smile
Antoni21

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że niektóre rasy wymagają strzyżenia, bo w przeciwnym razie ich sierść może się zniszczyć. Nie polecam robić tego na własną rękę. Lepiej zabrać w tym celu psa w takie miejsce jak http://www.dagistyle.pl/oferta-i-cennik/strzyzenie.html gdzie zajmą się tym profesjonaliści.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: