FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Meble do salonu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anna79

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym salonie najważniejsza jest odpowiednia kanapa albo sofa. Powinna być ona przede wszystkich wygodna. W salonie przyjmujemy gości, którzy powinni czuć się dobrze w naszym domu. Wybór kanap czy narożników jest ogromy. Gdy jednak musimy wybrać tę właściwą, większość z nas ma dylemat. Na stronie http://jakzrobicremont.pl/jak-wybrac-kanape-do-salonu/ można znaleźć wskazówki, na co powinniśmy zwrócić uwagę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tatiana66

PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mieszkacie w okolicy Poznania, warto zajrzeć do salonu http://mebest.pl oni mają meble praktycznie do każdego pomieszczenia i to bardzo dobre jakościowo. Współpracują wyłącznie z renomowanymi producentami, którzy tworzą meble nowoczesne i solidne. Ja jestem zdania, że warto zainwestować więcej pieniędzy i zdecydować się na zakup wyposażenia z wyższej póki, na pewno dłużej posłuży i to w niezmienionej formie.
Powrót do góry
teresa30

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble do salonu powinny być przede wszystkim eleganckie, ale nie tylko, także praktyczne, a w przypadku mebli wypoczynkowych także komfortowe. Proponuję wybrać jakiś zestaw mebli - mamy wtedy pewność, że wszystko będzie do siebie pasowało. Co do mebli wypoczynkowych, to proponuję narożnik (do większego salonu), albo sofę (do mniejszego), bardzo eleganckie widziałam tu Wypoczynki Blackart Poznań - są nadzwyczaj estetyczne.
Powrót do góry
kanady

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salon to pomieszczenie wielofunkcyjne więc trzeba zadbać o to, żeby było praktyczne. Warto zdecydować się na pomoc architekta, zobaczcie sobie ofertę http://perfectspace.pl firma pomaga w wykończeniu oraz aranżacji wnętrz. Zajmują się również consultingiem w zakresie nieruchomości, jeżeli mamy problem z wyborem mieszkania, to można się do nich zgłosić.
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 8:27 am    Temat postu: Mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie się wprowadziłem do nowego mieszkania we Wrocławiu i chciałem Was się poradzić właśnie w kwestii "aranżacyjnej". Chodzi o to, że kupiliśmy mieszkanie na rynku pierwotnym i teraz trzeba je urządzić. Żona namawia mnie, żebyśmy przedpokój pomalowali w kolorowe pasy. Wyczytała o tym na stronie Duluxa - https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/jak-pomalowac-przedpokoj i taki wystrój przedpokoju jej się spodobał. Ja nie mam wyrobionego zdania na ten temat, ale chciałbym zapytać Was o zdanie. Co myślicie o takim przedpokoju?
Powrót do góry
nikuj

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak meble to tylko jakies stylowe
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Sob Sie 05, 2017 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje mieszkanie jest stosunkowo małe więc długo szukałam odpowiednich rozwiązań jeśli chodzi o meble. W salonie idealnie sprawdza się tego typu meblościanka https://www.furnival.pl/mebloscianki,10,kategoria. Nie dość, że nie zajmuje sporo miejsca, jest bardzo funkcjonalna i praktyczna to jeszcze można ją dostać za bardzo przystępne pieniądze i to od ręki Smile
Powrót do góry
paatryk190

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble do salonu mają być przede wszystkim komfortowe, a jednocześnie eleganckie, a także wytrzymałe. Jeśli szukacie bardziej designerskich mebli do salonu, to na edinos.pl mają trochę takich, jak takie ławy kwadratowe
Powrót do góry
ibiza23

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o białych meblach do salonu?
Powrót do góry
lidiaa851

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mniej najważniejsze jest, aby meble były funkcjonalne i trwałe, ale jednocześnie eleganckie. Co do mebli wypoczynkowych, to przede wszystkim muszą być wytrzymałe i wygodne. Jeśli szukacie bardziej oryginalnych, to zerknijcie na te od MAKstudio http://mak-line.com - mają dość ładne, porządne meble wypoczynkowe (pufy, sofy, czy fotele), o designerskich kształtach, do salonu będą w sam raz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MamToCos90

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze są meble z prawdziwego drewna!
Powrót do góry
stefek

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co za zasłonami? Jakie zasłony planujecie powiesić?
merida21

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimat w salonie zbudują nie tylko designerskie meble, ale też świetnie dobrane lampy pokojowe od znanych producentów. Nie warto tutaj oszczędzać, bo dobrą jakość zauważy każdy.
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależnie od koloru ścian, warto zdecydować się na ciemne meble do salonu lub jasne. Ceny eleganckich meblościanek zaczynają się od niecałego tysiąca złotych! Oczywiście poza nią, w salonie nie powinno zabraknąć stolika kawowego i sofy...
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz można bez problemu dostać ładne, nowoczesne meble. W Vieri Divani znajdziecie wiele mebli do każdego pomieszczenia. Można sobie nimi umeblować całe mieszkanie. Nie są drogie, a będą pasowały do wielu mieszkań. Jakie meble wam się najbardziej podobają?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: