FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nowoczesna aranżacja wnetrz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Antoni21

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to znaleźć odpowiedni motyw dla Waszej firmy. To bardzo ważne, bo dzięki temu możecie stworzyć klimat, który będzie sprzyjał efektywności pracy i zapewni pozytywną atmosferę. Najbezpieczniej zlecić takie zadanie do ConceptSpace, bo oni specjalizują się w projektowaniu wystrojów. Zresztą w http://conceptspace.com.pl/ sami możecie o tym poczytać więcej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tosinka

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma nic złego w nowoczesnym urządzaniu mieszkania, a tym bardziej jeśli miałoby wyglądać jak z katalogu. Przecież to dodatki i my sami tworzymy klimat. Jeśli szukacie pomysłów oraz ciekawych designerskich dodatków odwiedźcie sklep https://www.dekoria.pl/ Akurat teraz jest super promocja na artykuły świąteczne.
Powrót do góry
didAgostino

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to szczerze mówiąc nie ma większego sensu...
Orlowska

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukując fajnych dodatków do mieszkania pomyślałam, ze warto było by postawić na kwiaty. Sa uniwersalnym dodatkiem. niestety nie każdy ma czas na dbanie o nie i podlewanie dlatego wiele osób z nich rezygnuje a szkoda. Dla nich dobrym rozwiązaniem były by sztuczne kwiaty, mi udało się znaleźć na sztuczne-rosliny.pl kilka fajnych dodatków do mojego mieszkania.

Ostatnio zmieniony przez Orlowska dnia Czw Gru 14, 2017 11:56 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
minna

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co pięknie mieszkania zdobi i daje im klimat według mnie? Drzwi, szczególnie te przesuwne ja jestem w nich zakochana, nimi oczarowana. Firma Barausse ma je zdecydowanie najlepsze, dosłownie wtapiają się w otoczenie są rewelacyjnie wykonane i z ogromną starannością, z materiałów najwyższej jakości.
Powrót do góry
Sabinkaa

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dużo dają też zasłony i poduszki Wink
toyat

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 9:29 am    Temat postu: Biuro i aranżacja Odpowiedz z cytatem

O ile w przypadku mieszkania aranżacja oryginalna i modernistyczna się sprawdzi, to moim zdaniem niekoniecznie w przypadku biura. Bowiem biuro stanowi jednak wizytówkę firmy, spędzamy w nim większość czasu, spotykamy się w nim z klientami i kontrahentami. Ja więc w swoim biurze postawiłem na klasyczne kolory - biel i czerń. Białe biurka oraz kontrastowe z nimi czarne komputery i czarne fotele ładnie się prezentują. A jeśli mogę coś podpowiedzieć biznesowym "świeżakom", to warto skorzystać z tej strony - http://www.officemap.pl/. Można znaleźć w korzystnej cenie wiele interesujących lokali
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Nie Gru 31, 2017 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne, nowoczesne meble dostaniecie w tym salonie Vieri Divani. Mają naprawdę spory wybór mebli dla każdego, w każdym stylu. Są to produkty dobrej jakości od sprawdzonego producenta, więc posłużą dobrych kilka lat. Warto tu kupić meble.
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesna aranżacja wnętrz to dla mnie przede wszystkim oryginalne dodatki i dekoracje. Nie lubię robić tego typu zakupów w sieciówkach bo potem okazje się, że każdy ma w domu te same przedmioty a przecież nie o to w tym chodzi. Zerknij sobie do sklepu Miloo Home https://www.miloohome.pl/. Spory wybór, rozsądne ceny a jakość produktów bardzo wysoka Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: