FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Dobry dentysta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ajlar

PostWysłany: Nie Lis 19, 2017 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się tak boję dentysty, że tylko chodze prywatnie. Ostatnio rwałam ósemkę w gabinecie http://rodzinnastomatologia.pl/ . stresu było dużo i to nie potrzebnie bo cały zabieg łącznie ze zdjęciem trwał chyba z 5 minut Very Happy Nawet nie zorientowałam się jak było po wszystkim
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MartiniHe

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie chodzenie do dentysty prywatnie to tez jest jakiś sposób. A powiedz mi, bo muszę się niedługo z moją małą Emilką wybrać na przegląd jej ząbków, czy znasz może tego dentystę http://www.zdrowe-zeby.com/dentysta-dla-dzieci.html ? Albo może ktoś z Twoich znajomych był i może się wypowiedzieć czy warto Smile ?
Powrót do góry
mithrandir007

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem... Nic dodać, nic ująć...
rybitwa

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam większy problem... Okazało się, że trochę się zaniedbałam i teraz potrzebne jest mi leczenie kanałowe Kraków. Zastanawiam się poważnie nad tym, z czyich usług najlepiej skorzystać. Byłabym wdzięczna za polecenie dobrego dentysty.
Powrót do góry
anna_em

PostWysłany: Nie Gru 17, 2017 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dobrego stomatologa długo szukałam, ale w końcu znalazłam. Obecnie leczę swoje zęby w klinice http://www.aldent.lublin.pl/. Mają bardzo dobry sprzęt stomatologiczny i dużą wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną.
Powrót do góry
gaba

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam bardzo złe wspomnienia z dentystami, ponieważ ile razy zdarzyło mi się gdzieś iść, tyle razy trafiałam na niekomptentych denstystów. Od tej pory się zniechęciłam i staram się unikać dentystów.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Lublinie działa bardzo dobra klinika stomatologiczna: http://dentamed.lublin.pl/. Na miejscu mają wykwalifikowany personel, który zajmuje się różnymi dziedzinami stomatologii - między innymi ortodoncją czy chirurgią szczękową. Myślę, że znajdziecie u nich to, czego oczekujecie.
Powrót do góry
kazika

PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da się poznać dobrego dentystę "na oko" trzeba przesiedzieć swoje w jego gabinecie i wtedy można wystawiać opinie Razz
Powrót do góry
Mundis

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalista umie szybko postawić odpowiednią diagnozę i zastosować właściwe leczenie. Dobry dentysta kraków powinien na początku zdiagnozować przyczynę bólu zęba, co jest podstawą udanego leczenia. Prawidłowa diagnostyka stomatologiczna stanowi punkt wyjścia dla zdrowych zębów.
Powrót do góry
pomocnadłoń

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także cierpię na dentofobię... na co dzień jestem poważnym dorosłym człowiekiem a jak przychodzi co do czego to potrafię złapać się fotela w domu i płakać
Powrót do góry
konstalina

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 12:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z niektórymi tutaj, chyba nie da się poznać dobrego lekarza po tym czy się na przykład do ciebie uśmiecha czy coś... poznasz go dopiero jak zrobi na tobie jakikolwiek zabieg
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 1:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sobie zapisać namiar na to miejsce http://tomomedica.pl/tomografia-3d-warszawa/ . Można tam bowiem w ramach potrzeby zrobić tomografię danej okolicy i w tan sposób stomatolog będzie mógł podjąć odpowiednia decyzje. Nie ma się czego bać. To nie boli.
Powrót do góry
andrzej123

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w klinice https://mediartclinic.pl/ miałam wstawiane korony, bo miałam dość duże ubytki w zębach teraz to zęby mam idealne i nie narzekam w końcu na moje uzębienie Smile
Powrót do góry
gregsonix1

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o Rzeszowie to leczeniem kanałowym najlepiej zajmuje się ten dentysta: http://www.duodent.rzeszow.pl/oferty/leczenie-kanalowe.html . Macie tam dane adresowe do kontaktu oraz cennik. Myślę, że jeśli chodzi o Rzeszów ceny są na bardzo dobrym poziomie Wink Korzystałem już dwukrotnie z oferty leczenia kanałowego i zawsze było profesjonalnie. Nic nie bolało, a koszt jak mówiłem nie był tak drogi Wink
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie zdecydowanie najlepiej leczyć się w Centrum Demed. To centrum stomatologiczne ma dobrych specjalistów, są delikatni i dbają o pacjentów. Nigdy nic mnie nie bolało u nich i szybko udało mi się wyleczyć zęby. Przyjemnie się leczyć u nich.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: