FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Ulubione środki transportu?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bożena

PostWysłany: Sro Paź 19, 2016 8:13 am    Temat postu: Ulubione środki transportu? Odpowiedz z cytatem

Czym najczęściej jeździcie na spotkania biznesowe? Wybieracie autobus czy może pociąg? Ja zdecydowanie wolę pociąg, gdyż w autobusie najczęściej nie ma warunków, by spokojniepopracować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lubibiio

PostWysłany: Sro Paź 19, 2016 4:03 pm    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

A ja wolę samochód niż pociąg czy autobus.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukdoman75

PostWysłany: Czw Paź 20, 2016 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja najczęściej wybieram właśnie autobus. Akurat jeździmy na takich trasach, gdzie praktycznie dojeżdżają na miejsce a podróż chociażby takim połączeniem nie odbiega w komforcie pociągom, nawet tym nowoczesnym.
Powrót do góry
kaja888

PostWysłany: Czw Paź 20, 2016 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A własny samochód lub samochód służbowy? Ja chyba preferuję taki sposób przemieszczania się.
Chociaż chyba najbardziej lubię jachtem Wink Latem, po ciepłym akwenie...
Rozmarzyłam się Wink
Powrót do góry
aragz

PostWysłany: Pią Paź 21, 2016 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja głównie samochodem, ale raz się skosiłem na podróż Polskim Busem z Gdańska do Wrocławia i przyznam że bardzo fajnie się jechało, choć toaleta w tych autobusach to niestety porażka. Poza tym nie miałem na co narzekać.
Powrót do góry
milena87

PostWysłany: Pią Paź 21, 2016 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja często korzystam z pociągu, jeśli chodzi o wyjazdy służbowe, bo przy obecnej infrastrukturze i pasujących mi połączeniach, akurat ten sposób przemieszczania się jest najwygodniejszy.
Co do jachtów – nie próbowałam, ale ostatnio wpadła mi w oko ta oferta: http://www.globtourist.com/rejsy-malta.html i dość długo ją analizowałam, jako potencjalną możliwość wakacyjną w przyszłym roku.
Co prawda z pływaniem u mnie kiepsko, ale myślę, że jeszcze trochę czasu zostało i można to jakoś nadrobić na basenie.
Powrót do góry
Wardan

PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pociąg, pod warunkiem, że połączenie mi odpowiada i mam pewność braku tłumów w danym przejeździe.
Powrót do góry
Minion11

PostWysłany: Sro Paź 26, 2016 4:52 pm    Temat postu: car Odpowiedz z cytatem

Wszystko na temat środków transportu znajdziecie tu: http://www.trendycars.pl/ . Macie wszystko w jednym miejscu Smile
Powrót do góry
marta4000

PostWysłany: Nie Maj 07, 2017 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o środki transportu to zdecydowanie wolę samochód. Dla mnie samochód to najlepsza opcja, oczywiście dopóki się nie zepsuje. Zastanawiam się teraz nad nowym autem a do dyspozycji będę miał autoryzowany serwis Mazda Warszawa przynajmniej nie będę się bał czy mi auto padnie cyz nie, a jeżeli tak to dostanę auto zastępcze.
Firmerek

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najbardziej lubię autem, ale nauczony doświadczeniem inwestuje teraz w kamerkę samochodową o taką - http://www.royall.pl/ żeby mi porządnie w każdych warunkach nagrywała.
Powrót do góry
maciej66

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dużym mieście lepiej przemieszczać się komunikacją miejską, np. tramwajem. Nie natrafimy na korki.
Mrukwa

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo że auto Very Happy najlepiej, najwygodniej i w ogóle naj. Zwłaszcza jak śmigam nowym Suvem od peugeota teraz. to nie ma sobie równych.
Powrót do góry
marcinek81

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwygodniejszy dla mnie jest mały bus.
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 9:50 am    Temat postu: Samochód Odpowiedz z cytatem

A ja zawsze podróżuję samochodem, wychodzę bowiem z takiego założenia, że jest to najwygodniejszy i najszybszy środek transportu, Przecież autobusy czy tramwaje muszą się zatrzymywać na przystankach, a na dodatek wiem, jak wygląda w nich jazda (jeszcze z czasów studenckich) Tłoczno, duszno i tyle. A ja jeżdżę spokojnie swoją skodą i jestem zadowolony. Jeszcze mogę doradzić, że warto postawić na dodatkowe ubezpieczenie, autocasco - http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ubezpieczenie-ac/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: