FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak pogodzić koty?! Pomocy!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cestgi1979

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 11:48 am    Temat postu: Jak pogodzić koty?! Pomocy! Odpowiedz z cytatem

Jestem szczęśliwą posiadaczką 2 kotów, rodzeństwo 5 letnie Kot i Kotka (po zabiegach). Kilka dni temu przeprowadziłam się z nimi z Krakowa do Szczecina. Transport zorganizowałam jak należy, kotki dostały pod okiem weterynarza tabletki na uspokojenie i podróż minęła bezproblemowo. Kotki trafiły do domu w którym mieszkają 3 inne koty ( ich rodzeństwo i matka). Moje futrzaki na czas oswojenia się z nowym otoczeniem przebywają tylko w moim pokoju, bez kontaktu z innymi zwierzakami. Na początku wszystko było ok, koty troszkę na siebie furczały ale, później spały razem i bawiły się jak zwykle. Dziś rano doszło jednak do porządnej bójki, której skutkiem było zdemolowanie pokoju
weranna

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Haska

PostWysłany: Sob Sty 21, 2017 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sięgnij po jakąś książkę lub udaj się do behawiorysty.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Sro Mar 29, 2017 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze dla kotów są kartony Smile Zajrzyj do artykułu http://wspanialakobieta.pl/koty-i-kartony i poczytaj. A tak serio to najlepiej wybierz się z nimi do behawiorysty. Obawiam się, że sama nic tu nie zdziałasz.
Powrót do góry
Renata

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie jest podobnie, ale przeszło i oba już się lubią Smile
Joasia0808

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie się nie da, ale pogadaj z weterynarzem, ja chodzę do melwet w Krakowie, mogę polecić bo znają się dobrze na swojej pracy i mogę liczyć na ich pomoc!
Powrót do góry
Firmerek

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas się w takim przypadku sprawdził Kamlvet od Vetexpert, koty są pewnie zestresowane nową sytuacja i dlatego to tak wygląda Wink trzeba im dać trochę czasu tez
Powrót do góry
uczestniczka19

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam tak kiedyś z dwoma psami Gryzły się niesamowicie, pomogły zabawki których muszą używać we dwoje, nauczyły się współpracy i jest spokój, moze i tobie się to uda, dobrą stroną na której mozesz szukać takich rzeczy jest https://www.maxandmrau.pl/pol_m_kot-175.html wybór masz tutaj ogromny wystarczy poszukać Smile
Powrót do góry
wilinka

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam i gryzonie chomika i królika i psiaka. Nawet się lubią i nie atakują a trochę się obawiał m. Ale każdy chciał co innego. Zakupy dla zwierzaków warto robić tu https://www.zwierzakowo.pl/90-karma-dla-psa Mają spoko ceny. Wysyłka też jest bardzo szybka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: