FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Płytki do łazienki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
encja

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 4:20 pm    Temat postu: Płytki do łazienki Odpowiedz z cytatem

Planuję odświeżenie łazienki, ale nie mogę zdecydować się na płytki...możecie coś doradzić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kajtek89

PostWysłany: Nie Gru 31, 2017 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie http://www.sanitoi.com.pl/atrakcyjnosc-posiadania-importowanych-plytek/ znajduje się fajny poradnik dotyczący płytek. Może znajdziesz tam to, czego szukasz.
Powrót do góry
Horn8

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może farby? Smile Ostatnio wybierałam do swojej łazienki i są specjalne farby do pokoi o dużej wilgotności, muszę powiedzieć że sprawdzają się super Smile
Powrót do góry
QuasiPodobny

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Farby zamiast płytek...? Serio...? Jak dla mnie to jest naprawdę słaba opcja...
toja

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozważyć także płytki marmurowe lub trawertynowe np: https://www.trawertyn-marmur.pl/ Kamień naturalny to materiał wszechstronny i ponadczasowy. Może być stosowany zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych aranżacjach. Nadaje wnętrzu niepowtarzalnego uroku i charakteru.
pejka

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz są inne farby niż kiedyś. weźmy taki dulux easycare do kuchni i łazienek, jest hydrofobowy czyli ma taką właściwość odpychania od siebie wody. widziałam jak to działa, jak chlupniesz wodą to ona zamiast wsiąkać zbiera się i spływa w dół. można spokojnie takimi farbami malować w łazience
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o zastosowaniu w łazience płytek ceramicznych http://www.masszor.eu/odpowiednie-wlasciwosci-plytek-ceramicznych/ ? Wiecie jak w ogóle dobrać do swoje łazienki płytki? Czym się sugerować? Właśnie chyba poszperam w sieci jakiś dobrych wskazówek, bo sama mam z tym dylemat. A wiadomo jak się robi remont łazienki to takie zamiany się dokonuje się raczej na lata.
Powrót do góry
wujopawel

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuję zrobić łazienkę w kolorach szarym i czerwonym, z dużych płytek przełamanych małymi mozaikami.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: