FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jaka reklama?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lolek112

PostWysłany: Pon Lip 10, 2017 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra reklama wychodzi na kalendarzach reklamowych, tutaj możesz wydrukować http://drukpolska.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Firmerek

PostWysłany: Pon Sty 01, 2018 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sporo osób mówi o gadżetach i to dobry pomysł moim zdaniem, ale fajne są takie oryginalne typu http://www.izisport.pl/produkty,pokrowce-na-ubrania.html które się sprawdzą w sklepach itd, ale są też inne pokrowce dla innych branży
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cilrkr

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stworzenie odpowiednich profili na facebooku, strony internetowej czy właśnie promocja SEO to dobry sposób. Nie oszukujmy się, internet to już teraźniejszosć.
Powrót do góry
netefix

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto postawić na nowoczesne rozwiązania takie jak np. spacer wirtualny. Powód ich wysokiej skuteczności dla mnie jest bardzo prosty - łatwo wyróżnić się na tle konkurencji i pozyskać dzięki temu klientów.
Powrót do góry
Sylwiiia

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o działania marketingowe i reklamę to warto zaufać specjalistom. Może agencja reklamowa będzie idealnym rozwiązaniem. Taka pomoc na pewno się sprawdzi. Specjaliści wiedzą. jak reklamować swój biznes. Wtedy szybko możemy zyskać nowych klientów. Na co wy stawiacie? Macie jakieś swoje doświadczenia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
tropek

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio widziałem nietypowy gadżet od firmy gastronomicznej, a konkretnie lunchbox. Muszę przyznać, że bardzo fajna forma reklamy, do tego dopasowana do rodzaju działalności. W niektórych branżach tradycyjna reklama ma większe branie niż nowoczesne i na odwrót. Sukces marketingowy polega na wstrzeleniu się dokładnie w to, jakie reklamy przyciągają obecnie konsumentów najbardziej.
Powrót do góry
blue

PostWysłany: Sob Sie 04, 2018 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto nagrać reklamę, lub zrobić sesje zdjęciowe z kimś znanym, a później te zdjęcia wykorzystać na ulotki itp. Dawid Krzyżowski- mistrz Polski Redbull freestyle football ma w ofercie właśnie sesje zdjęciowe. Tutaj namiary http://kojakfree.com
Powrót do góry
lusen

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sądzicie czy reklama przez pozycjonowanie strony internetowej jest bardzo korzystna? Ostatnio na https://ukontentowani.pl/oferta/seo/pozycjonowanie-lokalne/ znalazłem ofertę na coś takiego i zastanawiam się czy nie skorzystać. Może ktoś z was kiedyś miał okazję i coś mi tutaj doradzi? Będę bardzo wdzięczny
Powrót do góry
keczka

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najpewniej skorzystam z pozycjonowanie stron łódź bo jak tak dłużej nad tym pomyśleć, to najpewniejsza reklama, to reklama w internecie. A co robimy najczęściej, jak nie buszujemy po stronach googlowskich? Polecam sprawdzić, jeśli wasza firma chce trochę podskoczyć ze statystykami
Powrót do góry
Martij37

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz największy odbiór ma ta w internecie.

___
całoroczne domy z drewna Poznań
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojej strony internetowej, powinieneś zainwestować w nią w pierwszej kolejności. Gdy już będziesz ją mieć, powinieneś zadbać o jej pozycję w wyszukiwarce Google. Najlepiej będzie jeśli powierzysz pozycjonowanie strony internetowej profesjonalnej firmie. Jeśli chciałbyś zająć się nim samodzielnie, wcześniej proponowałbym udać się na profesjonalne szkolenie SEO podczas którego dowiesz się, jak bezpiecznie pozycjonować swoją stronę internetową w wyszukiwarce Google. Jedną z firm, która posiada je w swojej ofercie jest https://fabrykamarketingu.pl/szkolenia-seo/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mamakaroliny

PostWysłany: Nie Sie 26, 2018 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama to najlepsza forma zdobywania nowych kientów. Ja zalozyłam własna firme kilka lat temu i nie załuje tej decyzji, była chyba najlepsza decyzja w moim zyciu pod względem mojej sciezki kariery. Stawiam głównie na reklame w internecie. Wczesniej pracowałam w firmie, gdzie była bardzo chora sytuacja, wyscig szczurów, dlatego postanowiłam odejśc. Bardzo sobie chwalę tą decyzję, nie ma jak na swoim. Od kilku lat problemem dla mnie były niepotrzebne juz dokumenty - czy to w formie papierowej czy na nosnikach, nie mam czasu na niszczenie tego na niszczarce, a dokumentów przeciez nie wyrzucę. Koleżanka poleciła mi firmę http://niszczeniedokumentow.eu/ która zajmuje sie tematem profesjonalnie. Kompleksowo niszczą dokumenty oraz zabezpieczają te jeszcze potrzebne.
Powrót do góry
shankes

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2018 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby dobrze rozreklamować swój biznes, trzeba skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań promocji. Najlepsza oferta marketingu to taka, która skutecznie dotrze do jak największej liczby klientów. Trzeba postawić po prostu na jakość i rzetelność. Firma, na której można w tej dziedzinie polegać to Estyma-Promo. Mogę się pochwalić, że świetnie wykreowali wizerunek mojej działalności.
Powrót do góry
agnieszka8267

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawą jest dobra strona internetowa. Sprawdź np. http://greenview.org.pl oni robią bardzo dobre strony za niewielką cene
Powrót do góry
uczestniczka19

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o reklamę firmy to warto założyć profil firmowy na tym serwisie https://wykonawca.taelo.pl/ znajdziesz tutaj wielu klientów oraz wiele zleceń którymi twoja firma się może zająć, dzięki nowym możliwościom będziesz rozwijać firmę, jest to w cąłości darmowa reklama z której warto korzystać.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: