FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Impreza integracyjna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sroczka12

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooo my tez bylismy jakos w październiku na podobnych warsztatach, ale z makrobiotyki w macro bios bar. niesamowita atmosfera, ile pysznosci sie wszyscy natestowalismy. niektore smaki probowalalm po raz pierwszy. pierwszy raz tez widzialam moja szefowa w tak dobrym nastroju ;p jakby co lapcie link http://macrobiosbar.pl/oferty-specjalne/warsztaty-dla-firm/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karinasolec

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście najbardziej lubię, gdy konferencje organizowane są za miastem. Brak problemów z dojazdem, korkami itd., a wokół najczęściej ładne okolice do spacerów. Zależy kto czego oczekuje Smile
olszaa

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 6:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My czasem sobie chodzimy po prostu z naszym działem (a nie jest on duży) na wspólny jakiś obiad czy kolację. Na przykład wczoraj byliśmy w Funky Fish, obok Placu Zbawiciela. Super miejscówka na taki wypad ze znajomymi, bardzo dobre jedzenie
Powrót do góry
pejka

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz dział akurat jest bardzo duży i ciężko byłoby bez porządnej organizacji gdzieś wyjść. Dlatego od czasu do czasu korzystamy z http://x-action.pl/oferta/46,organizacja-imprez-i-wyjazdow-integracyjnych.html i oni robią dla nas spotkania integracyjne z całą masą atrakcji. Fajnie spędza się czas z współpracownikami gdzie indziej niż w ścianach biurowca Smile
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie imprezy to jest mega opcja, uwielbiam takie zabawy!
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wygrywa zawsze jakiś dalszy wyjazd. Przykładowo bardzo fajnie było nad morzem w Grand Lubicz w Ustce (www.grandlubicz.pl). Wszyscy pracownicy bardzo chwalili pomysł, odpoczęliśmy, zregenerowaliśmy siły i trochę lepiej poznaliśmy się nawzajem Smile
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Sob Gru 30, 2017 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wyjechać gdzieś za miasto. Myślę, że możecie się śmiało zapoznać z ofertą hotelu San Remo, zlokalizowanego w centrum Zgierza: http://sanremo.com.pl/. To idealne miejsce na zorganizowanie konferencji.
Powrót do góry
violetta

PostWysłany: Pon Sty 01, 2018 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy bardzo fajną imprezę integracyjną ostatnio w Starej Zajezdni. Świetny lokal, wszystko profesjonalnie zorganizowane, w razie czego mieliśmy też pomoc od pracowników. No i jedzenie pierwsza klasa, na pewno jeszcze niejeden raz tam zawitamy Smile
Powrót do góry
Kasper123

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie imprezy wyjazdowe nie przekonują - wolę spędzać czas poza pracą i w obcym miejscu ze znajomymi i rodziną. Wyjścia według mnie, wyjazdy - nie dla każdego pracownika.
Powrót do góry
eryk78

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy świetnego wodzireja i dj-a na weselu Smile Konkursy, show, światła, programy tematycznie.. Smile Działo się sporo Smile Na imprezach integracyjnych na pewno tez się sprawdzi http://nexusband.pl/ Smile
Powrót do góry
anna_em

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na imprezie integracyjnej warto zadbać o luźna atmosferę. Impreza musi się kręcić, żeby ludzi się dobrze bawili. Mogę tutaj polecić DJ wesele którego kiedyś wynajęłam. Super rozkręcił zabawe.
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie podstawą dobrej imprezy integracyjnej jest dobre jedzenie. Ostatnio we Wrocławiu zamawiałam taki fajny catering z Margaret. Jedzenie było super no i w takich korzystnych cenach.
Powrót do góry
izabela84

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza impreza integracyjna dla pracowników to taka, gdzie wszyscy się świetnie się bawią i przez lata wspominają. Moja najlepsza impreza była wtedy kiedy przyjechały do nas gry integracyjne. Mieliśmy taki ubaw, że do tej pory wspominamy!
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto dobrze zaplanować taką imprezę i też wybrać idealne miejsce. Gdzie mieliście takie imprezy w swoich firmach? Dobrym miejscem jest EXPO w Krakowie http://expokrakow.com/pl/ Jak są dobre warunki do zorganizowania takiej imprezy to będzie ona przyjemna dla wszystkich.
Powrót do góry
pola35

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samemu nie tak łatwo zorganizować taką imprezę, szczególnie wyjazdową, lepiej zaufać fachowcom. Są biura specjalizujące się w wyjazdach dla firm, na przykład godni polecenia https://www.wyjazdydlafirm.pl/. Sami korzystaliśmy z ich usług i wyszło super, każdy element wyprawy dopracowany na 100%, cenowo jeszcze taniej niż na własną rękę bo takie biura dostają różne zniżki.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: