FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Internetowe biuro rachunkowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sprawdzana

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 8:37 am    Temat postu: Biuro online Odpowiedz z cytatem

Tak czytam wasze posty i się zastanawiam, czy macie aby rację. Z wielu opcji korzystacie online, a odrzucacie usługi księgowe w tej wersji, bo nie macie zaufania. Co dzień ktoś obraca Waszymi danymi osobowymi (numerem telefonu, karty, adresem...) i też nie wiecie tak naprawdę w jakiej formie zostaną one wykorzystane. Na stronie jest coś takiego jak regulamin, w którym dana firma zobowiązuje się nie przekazywać informacji dalej, a wy "wierzycie" na słowo i podajecie swoje nazwiska i tak dalej. Jestem pewna, że większość ma zapisaną kartę płatniczą na którymś z portali aukcyjnych Wink.
Ja nie mam nic przeciwko księgowości online, bo wiem doskonale, że ich także obowiązują klauzule, paragrafy i umowy, takie same jak inne podmioty. Nie polecę Ci jednak żadnego, bo jak dotąd nie założyłam firmy i po prostu nie korzystałam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
timotej

PostWysłany: Pią Gru 01, 2017 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy mógłby mi ktoś jak krowie na rowie wytłumaczyć jak obsługiwać tą księgowość z https://wfirma.pl/ ? wszystko się tam samemu wpisuje, wystawia itp? a co później z rozliczeniem? czy można zrezygnować w każdym momencie? będę wdzięczny za każda odp
Powrót do góry
paolka

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

timotej napisał:
a czy mógłby mi ktoś jak krowie na rowie wytłumaczyć jak obsługiwać tą księgowość z https://wfirma.pl/ ? wszystko się tam samemu wpisuje, wystawia itp? a co później z rozliczeniem? czy można zrezygnować w każdym momencie? będę wdzięczny za każda odp

przede wszystkim wykorzystaj 30-dniowy okres próbny, zacznij od darmowego przetestowania panelu wfirma sprawdź co i z czym się je i wtedy pytaj-tak będzie łatwiej bo całej wiedzy nikt nie będzie w stanie ci przekazać. tak, dane wklepuje się recznie ale można je dodać do bazy
Powrót do góry
sroczka12

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem absolutnie ponad obsluga ksiegowosci. probowalam sama to ogarniac, ale przy 3 punktach i malych dzieciakach + maz nie da rady. ksiegowosc tradycyjna u mnie tez sie nie spisala. ciagle i tak musialam jezdzic i tlumaczyc i szukac... szkoda czasu. teraz wszystko zalatwiam via interenet i mobile. a jestem w macaccounting i ogarniaja mi wlasciwie cale biuro od zera. jest porzadek w dokumentach ale i dostep kiedy chce a nie 9-17 i szukaj wiatru w polu
Powrót do góry
monkas

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja prowadzę firmę z domu, mam małe dziecko i ciężko było mi wyrwać się choć na chwilę do księgowej, dlatego korzystam teraz z oprogramowania https://wfirma.pl/ i wiem że na spokojnie, w wolnej chwili mogę wystawić fakturę, czy rozliczyć pit na koniec roku
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Sob Gru 30, 2017 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę przeszkód przed skorzystaniem z takiej możliwości. Przecież takie biura rachunkowe jak MDDP świadczą usługi księgowe na najwyższym poziomie. Zawsze powinniscie poczytać dokładnie, jakie informacje są zamieszczone na stronie danego biura. W http://www.mddp-outsourcing.pl/uslugi/rachunkowosc/biuro-rachunkowe-katowice/ znajdziecie informacje, które pomogą Wam podjąć decyzję o rozpoczęciu współpracy.
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam od lat z pomocy stacjonarnego biura rachunkowego i raczej nie zamieniłabym tego na biuro internetowe. Cenię sobie przede wszystkim możliwość spotkania w 4 oczy, tak dużo lepiej rozwiązuje się pewne sprawy Smile W Gliwicach czy w Sosnowcu warto wybrać się do biura Kasprzyk i Niziołek, mają ponad 20 letnie doświadczenie. Cenię to, że zawsze proponują najbardziej optymalne i korzystne rozwiązania Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: