FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Naprawa samochodu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anna889

PostWysłany: Pon Maj 22, 2017 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiesz coś więcej? Szczególnie chodzi mi o ceny.
elabarbara

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas szuka mechanika z polecenia. I ja tak też szukałam i dzięki mojemu koledze trafiłam do Auto Manufaktura- http://auto-manufaktura.pl/ mechanicy szybko znaleźli usterkę i naprawili. Serwis zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spirala

PostWysłany: Sob Lip 15, 2017 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samochód warto naprawiać w sprawdzonym zakładzie mechanicznym.
Powrót do góry
budzich

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xawer111 napisał:
Ja bym nie jechał do obcego mechanika. Tylko zaufany, najlepiej kolega. Albo kolega kolei Wink Trzeba miec dojscia Wink

Łatwo mówić... A jak ktoś nie ma w rodzinie blacharz, to co zrobić??? Ale spoko, mogę wam polecić zakład, gdzie nie robią fuszerki, jak naprawa powypadkowa Białystok to tylko u nich.
Powrót do góry
Telus

PostWysłany: Sob Gru 30, 2017 3:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiesz jak ktoś ma do naprawy na przykład TIRa? Wtedy to dopiero jest problem. Taki serwis http://frosttruckserwis.pl/ , który zajmuje się tego typu naprawami jest na prawdę ciężko znaleźć. Szczególnie dobry i rzetelny
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę z doświadczenia polecić osobom które jeżdżą Volkswagenem sprawdzenie oferty autoryzowanych serwisów, ponieważ pomimo to że mogą posiadać starzy samochodów to tam są w stanie zaoferować jeszcze lepsze warunki serwisowe o których możecie doczytać tutaj https://www2.vwuzytkowe.pl/kampanie/service_pro/
Powrót do góry
Jenks

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś ma problem z turbiną i jest z okolic Trójmiasta to polecam warsztat AMSerwis. Według mnie w okolicy nie ma lepszych specjalistów od turbosprężarek, a w dodatku mają uczciwe ceny.
Powrót do góry
gregsonix1

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej66 napisał:
Jeżeli chodzi o konserwacje auta polecam oleje Castrol, używam ich od trzech lat i od tamtego czasu nie mam żadnych problemów z silnikiem! Olej polecił mi znajomy - mechanik , który powiedział mi też o stronie .... , znajdziecie tam duży wybór wszystkich olejów i smarów oraz wyspecjalizowanych ludzi, którzy pomogą Wam wybrać odpowiedni olej lub smar.

Tutaj masz szczególną rację, gdyż dobór oleju jest szczególnie ważny w przypadku samochodu Wink Trzeba wybrać odpowiednią lepkość oraz producenta Smile Dla osób, które nie znają się w temacie polecam zerknąć na wpis https://www.ucando.pl/blog/olej-silnikowy-jaki-wybrac-kiedy-wymieniac/ na którym znaleźć można przydatne info dotyczące oleju silnikowego i jego wymiany Wink
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie mogą być konsekwencje złego ustawienia geometrii kół, orientujecie się? Czytam sobie właśnie poradnik http://podamto.pl/geometria-zbieznosc-kol-czym-polega-czym-grozi-zla-geometria-kol i staram się rozeznać w temacie. Chciałabym szybko załatwić ten temat, żeby nie przejmować się, że auto będzie gorzej jeździć, mam nadzieję, że będzie tylko lepiej Smile
Powrót do góry
Santek

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nocar ma bardzo fajny blog motoryzacyjny - https://nocar.pl/blog/ znajdziesz tam informacje o najczęstszych usterkach i tego typu rzeczach, ale trzeba wiedzieć, że podobne objawy mogą oznaczać naprawdę bardzo wiele przyczyn, więc znaleźć do tego dobrego mechanika, który będzie wstanie szybko zdiagnozować to co nas niepokoi.
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile kosztuje wyklepanie blachy?
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewne części trzeba po prostu wymieniać regularnie. Są to między innymi świece zapłonowe. Z doświadczenia mogę Wam polecić świece zapłonowe denso. Zawsze je u siebie montuję i jestem z nich bardzo zadowolona.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rybitwa napisał:
Pewne części trzeba po prostu wymieniać regularnie. Są to między innymi świece zapłonowe.

Zdecydowanie masz rację. Tak samo jest w przypadku tylnej belki w Peugeot 206 - http://blogseniora.pl/tylna-belka-w-peugeot-206-najczestsze-objawy-uszkodzenia-czy-tylna-belke-mozna-naprawic-samemu/. Jeśli regularnie się ją serwisuje, wtedy nie trzeba obawiać się kosztowej regeneracji czy wymiany.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Nie Sie 19, 2018 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami niestety naprawa samochodu jest konieczna z naszej własnej winy. Tak się często dzieje w przypadku skrzyń biegów. Zły styl jazdy lub zbyt rzadka wymiana oleju mogą spowodować, że konieczna będzie wymiana skrzyni biegów, lub chociaż jej regeneracja. Jeśli jednak będziemy trzymać się pewnych reguł, o których można przeczytać np. na skrzynie-biegow.pl, można tego uniknąć
Powrót do góry
perenna

PostWysłany: Nie Sie 19, 2018 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahah ja sie kompletnie na tym nie znam !
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: