FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
woda z dystrybutora

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robercik

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 6:47 am    Temat postu: woda z dystrybutora Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że obiekty szkoleniowe, które zapewniają stały dostęp do wody z dystrybutora są bardziej cenione? Zastanawia mnie fakt, czy powinienem zwracać uwagę na ten aspekt, czy niekoniecznie. Mnie wydaje się, że samo założenie teraz takiego dystrybutora jest na tyle łatwe, że nie powinno być problemu z jego brakiem w ośrodkach. Tak przynajmniej wygląda to tutaj: https://www.darnatury.pl/oferta/zestaw-woda-dystrybutor.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asik

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wydaje mi się, żeby było to aż tak istotne, wartość dodana Wink
Powrót do góry
tatanka

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na ten aspekt, dostępność dobrej jakościowo wody podczas szkoleń to podstawa. Tego typu
woda filtrowana jest bardzo chętnie spożywana, przede wszystkim ze względu na jej walory smakowe.
Powrót do góry
komentarz

PostWysłany: Sro Cze 07, 2017 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to bardzo ważna kwestia i warto zwrócić na to uwagę Wink
Powrót do góry
widias46

PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wyobrażam sobie życia w biurze bez wody z dystrybutora
Mrukwa

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uwazam ze zarowno woda do biura, jak i do sal konferencyjnych i szkoleniowych to bardzo wazny aspekt. Dobrze jest jak ludzie maja dostep do wody i moga z niej skorzystac na miejscu bez kombinowania.
Jagoda29

PostWysłany: Nie Sie 13, 2017 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedzcie mi, co sądzicie o tym, aby skorzystać z takiej opcji jak http://crystalwatersystem.pl/woda-redoks/ . System Crystal Water pozwala nam na spożywanie wody kranowej, przy czym oczywiście jest ona odpowiednio filtrowana, jonizowana a jednocześnie doskonale wpływa na nasze samopoczucie- wspomagając odkwaszanie czy też niwelując bóle głowy.
Powrót do góry
kawisz

PostWysłany: Pon Sie 14, 2017 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy są lepiej cenione, ale są po prostu ludzkie! Co to za miejsce, w którym się nawet chłodnej wody napić nie można :/
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Nie Gru 24, 2017 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja już w ogóle nie kupuję wody, żadnej ani mineralnej ani źródlanej bo nie mam takiej potrzeby skoro warszawska kranówka jest na tyle czysta żeby ją wystawiać w urzędach i na lotnisku międzynarodowym w Warszawie
Powrót do góry
Dawid89

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach szczerze mówiąc dystrybutory wody spotykam tylko w starych firmach i salach konferencyjnych. Obecnie na każdej konferencji, szkoleniu i innych spotkaniach na stole są postawione butelko 0.5l z woda gazowaną i niegazowaną. Każdy uczestnik spotkania w razie potrzeby bierze wodą za darmo i pije. Istnieją hurtownie, które oferują wodę z darmową dostawę do firmy lub domu. U mnie w firmie tak właśnie jest zaopatrywana sala konferencyjna przez firmę https://spozywczo.pl/dostawa-wody-warszawa . Również woda w takiej formie jest dostarczana przez zarząd firmy dla pracowników.
Powrót do góry
Jago999

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak posiadasz problem z osadem, jaki pływa w wodzie to znak iż należy coś z tym zdziałać. Ja zdecydowałam nie zastanawiać się dłużej. Migiem zakupiłam filtry do wody od marki, która faktycznie okazała się bardzo solidna. Teraz już cieszę się bardzo przejrzystą wodą. Procentuje to tym, że posiadam zdrowszą skórę i cudownie się czuję. Polecam jak najbardziej technikawody.pl.
Powrót do góry
piotrek44

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 6:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę to ja nie jestem pewny czy taka woda z dystrybutora to dobry pomysł. Mi nigdy takie coś się nie podobało.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: