FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Przeprowadzka firmy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arbiter

PostWysłany: Nie Cze 26, 2016 12:24 pm    Temat postu: Przeprowadzka firmy Odpowiedz z cytatem

Witam
Orientujecie sie jakie sa dobre firmy oferujace przeprowadzki dla firm z Łodzi lub okolic? Niebawem bede musial skorzystac z jakiejs oferty gdyz bede przenosil siedzibe do innego miasta. Nie chce tez wydac na to fortuny wiec dobrze jakbym trafil na firme w miare dobra i tania. Szuaklem troche i narazie namierzylem cos takiego http://www.fortis-przeprowadzki.pl/oferta/dla-firm/ . Orientujecie sie moze czy warto wybrac ta firme? Prosze o opinie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Sro Cze 29, 2016 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie przeprowadzki są bardzo męczące. Też niedługo mnie to czeka.
Powrót do góry
Brando21

PostWysłany: Nie Lip 03, 2016 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie wiem na temat tej konkretnej firmy, ale już parę razy zatrudniałem tą firmę http://www.transport-bydgoszcz.net.pl , wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bez uszkodzeń sprzętu nawet komputerowego, polecam.
Powrót do góry
czarnula00

PostWysłany: Wto Sie 16, 2016 3:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ibiza23 napisał:
Takie przeprowadzki są bardzo męczące. Też niedługo mnie to czeka.

Nie aż tak bardzo męczące - trzeba tylko wynająć do przeprowadzki specjalistyczną firmę przeprowadzkową. Nas przeprowadzała ekipa z Przeprowadzki-Nowaczyk (Wrocław) - http://przeprowadzki-nowaczyk.pl/ - poszło sprawnie, bez większych problemów Smile I w sumie dość tanio - czterech pracowników plus samochód za sto dwadzieścia od godziny, do tego niecałe dwa złote - chyba złoty siedemdziesiąt - za kilometr. Na własną rękę już tak pięknie by nie było Very Happy

Ostatnio zmieniony przez czarnula00 dnia Pon Paź 24, 2016 2:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Oliwa

PostWysłany: Wto Sie 16, 2016 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś wypożyczyliśmy auto do przeprowadzki i w połowie trasy padło zawieszenie. Kolega miał kontakt do znajomego i przyjechał naprawdę dobry mechanik kraków. Szybko pozbieraliśmy się z drogi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Basienka89

PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie cierpię przeprowadzek. Pakowanie, przenoszenie, rozpakowywanie, układanie. I jakby nie było zawsze coś się zapodzieje... Nawet z dobrą firmą nie jest to najfajniejsza czynność.
Powrót do góry
Miglysz

PostWysłany: Pią Lis 04, 2016 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się wcale nie zmęczyłam przeprowadzką Razz Wystarczyło, że dowiedziałam się jak nadać paczkę dhl, wysłałam swoje graty kurierem a ja spokojnie dojechałam autobusem. Zero jakichkolwiek zmartwień.
Powrót do góry
reset

PostWysłany: Wto Lis 08, 2016 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydać się mogą również produkty do pakowania. Tanio zakupicie je w https://ejedrek.eu/artykuly-do-pakowania/ , więc myślę, że z ich ofertą warto się zapoznać.
rtas

PostWysłany: Sro Mar 22, 2017 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, przeprowadzka firmy to jest naprawdę zawrót głowy czasem.. Ostatnio to przerabiałem..
jjusti18

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem przed i mam, aż strach tego wszystkiego. Najgorsze jest to pakowanie się... Nie mam nawet jeszcze pudeł kupionych, ani innych elementów do przeprowadzki. Przeglądam właśnie internet i trafiłam tutaj https://centrumpakowania.com . Czy ktoś z Was dokonywał u nich zakupu? Na pierwszy rzut oka wygląda na to, że sklep ma przyzwoite ceny i solidne produkty. To może warto zakupić u nich?
Powrót do góry
paniJaaaneczka

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się niestety nie orientuje...
Powrót do góry
Sylwiiia

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oni https://przeprowadzkibiurowe.com/ profesjonalnie zajmują się przeprowadzkami dla firm. Zmiana siedziby to zawsze duży problem, masa zamieszania itd, więc dobrze poprosić o pomoc taką firmę, bo na pewno wtedy przeprowadzka pójdzie zdecydowanie szybciej. A im krótsza i sprawniejsza przeprowadzka tym na pewno mniejsze starty dla firmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pipiripi

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedz mi, dokąd się chcecie przeprowadzać?
Powrót do góry
Rupi99

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 12:04 am    Temat postu: Bezpiecznie Odpowiedz z cytatem

Pomijam oczywistości w postaci firmy przeprowadzkowej, ale takiej porządnej, nawet droższej, aniżeli firmy krzak, gdzie połowa nosicieli to pijaki i złodzieje. Jak się człowiek z dużymi gabarytami zmierzy i przeniesie, to w między czasie można korzystać z odpowiedniego asortymentu - https://www.rajapack.pl/koperty-tuby/koperty-z-folia-babelkowa/koperty-babelkowe/koperta-babelkowa-rajabul_PDT05821.html - do transportu mniejszych elementów, a przecież równie istotnych ze wględu na kruchość czy wartość osobistą. Takie pakowanie powierzyłbym tylko sobie, a karki i kaloryfery niech noszą ciężkie rzeczy.
Powrót do góry
beskan

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem ze to meczace nie kazdy sobie da rade
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: