FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Zapalenie płuc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elabarbara

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 11:46 am    Temat postu: Zapalenie płuc Odpowiedz z cytatem

Zapalenie płuc to bardzo groźna choroba. W obecnym pędzie łatwo przegapić jej objawy. Ale znalazłam ciekawy poradnik jak poznać że to zapalenie płuc http://www.snikersik.pl/zapalenie-pluc-jakie-sa-jego-objawy-i-jak-je-leczyc/ dzięki tym wskazówkom w poradniku będziemy wiedzieli by udac się szybko do lekarza i leczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bohumilajag

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydawało mi się, że w XXI wieku nie ma już takich problemów?
Powrót do góry
fitmaciek07

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahah kazdemu tak sie wydaje ale ja myśle że lek na raka juz jest tylko muszą sie dobrze sprzedawac stare leki !
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: