FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Aranżacja salonu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
listek5

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne meble do salonu, ale też stoły kupicie tutaj https://mebleolimp.pl/42-stoly To dobry producent, warto u nich kupować. Nie mają bardzo drogich mebli, a są one naprawdę bardzo ładne. Warto kupić mebel, który trochę posłuży. Te z pewnością się sprawdzą na wiele lat.

Ostatnio zmieniony przez listek5 dnia Sro Gru 20, 2017 6:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Firmerek

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wiekszosc mebli zakupilismy w salonie agata Smile zadnych problemow przy realizacji, nawet reklamacja nogi od naroznika przebiegla super sprawnie Smile
Powrót do góry
orzelek

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podoba wykorzystanie palet w salonie jako stolik lub ogólnie jako sofa.
Powrót do góry
shankes

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo podobają meble z asortymentu http://www.projektloft.pl/ . Mają bardzo ładne komody.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwości jest naprawdę mnóstwo. Jeśli nie macie pomysłów to zachęcam do zapoznania się z różnymi blogami. Rzućcie okiem między innymi na artykuł http://polishgirlolga.pl/2017/02/09/aranzacja-pustej-sciany-na-co-sie-zdecydowac/. Myślę, że plakaty czy naklejki na ścianę mogą zdecydowanie zmienić wystrój wnętrza.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Nie Gru 31, 2017 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając aranżacje do salonu warto pomyśleć tez o ciekawej dekoracji okien. Jeśli nie macie pomysłów na przystrojenie okna możecie skorzystać z gotowych aranżacji oferowanych przez ArtStylMeble https://artstylmeble.pl/product-pol-2436-Aranzacja-okienna-Ursulle-II.html . Dekoracj od nich dopasowane sa do stylu, w jakim urządzone jest mieszkanie a także do preferencji klientów.
Powrót do góry
Kamilek22

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W salonie najważniejsze jest jego środek, a w środku przeważnie stawiamy ławę albo większy stolik, dlatego warto wybrać jakiś ładny Smile Duży wybór stolików możemy znaleźć tutaj https://www.edinos.pl/meble/lawy-i-stoliki/stoliki-i-lawy-na-kolkach. Każdy na pewno znajdzie tam coś dla siebie. Wink
Powrót do góry
zupera1

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie, masz w pełni rację tutaj Smile
Powrót do góry
gaba

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam salon łączony z aneksem kuchennym. Można powiedziec, ze mam jedną dużą przestrzeń, która pełni 3 funkcję w jednym: kuchni, jadalni i pokoju dziennego przy tym strefy relaksu i odpoczynku.
Powrót do góry
pejka

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się podobają salony wymalowane na intensywny kolor
Powrót do góry
kiziak

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w swoim salonie postanowiłam postawić na światło. Lubię rozłożyć się z książką na kanapie i czytać przy ciepłym świetle. Dlatego lampy Aquaform zdawały się być najlepszym wyborem. Są eleganckie i estetyczne. Pięknie się prezentują.
Powrót do góry
Roli

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy Wam na efekcie przytulności, warto zastanowić się nad biokominkiem. Poczytajcie http://celnie.pl/biokominek-warto-zalety-wady-kominkow-biopaliwo jakie są jego zalety i wady i czy to rozwiązanie dla Was.
Powrót do góry
IrenaKoza

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że światło jest bardzo ważne, nie tylko w salonie, ale też w sypialni. Tam najczęściej czytam przed zaśnięciem, więc musiałam zamontować kinkiety do sypialni (nie mam przy łóżku miejsca na szafkę nocną z lampką). Zakupy zrobiłam w sklepie internetpwym Dekoori.pl. Jeśli szukacie fajnych, designerskich kinkietów to polecam zajrzeć tutaj: https://www.dekoori.pl/kategoria/kinkiety
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sądzę, internet powinien tutaj pomóc, można znaleźć naprawdę wiele pomysłów na aranżacje
Powrót do góry
lammiss23

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile osób na forum tyle pomysłów widzę w tym temacie Smile Ja wpadłam na taki pomysł aby położyć na ściany fototapety 3d, co wy na to? Z tego co czytałam to potrafią one wizualnie powiększyć przestrzeń pomieszczenia, a jeśli sa dobrej jakości to na prawdę mogą zachwycić oko Smile. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 8 z 13

Skocz do: