FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Co do domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andofela

PostWysłany: Sro Sty 18, 2017 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do domu można kupić naprawdę wiele dodatków. Odwiedź sklep z tapetami loveyourwall.com to tam na przykład obejrzysz świetne tapety, które odmienią cały wygląd mieszkania. Nie trzeba wówczas inwestować w dodatki, bo tapety mogą zastąpić różne dekoracje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marekt90

PostWysłany: Sro Sty 25, 2017 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio szukałam niezłego ogrzewania do swojego domu, zbliża się nam zima i trzeba się nieźle zaopatrzyć w opał i przede wszystkim w odpowiednie ogrzewanie do domu. Posiadam także firmę gdzie zamontowałam cena gazu propan butan jakość rewelacja, firma AmeriGas posiada w dzisiejszych czasach rewelacyjne ceny gazu w Polsce !
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z racji, że ogrzewania nie zmienia się co roku to z raz podjętą decyzją trzeba żyć dość długo. Dlatego ja co roku szukam coraz to lepszego opału. I na przykład rok temu trafiłem na https://www.wegielsztygar.pl/pol_m_SKLEP-153.html gdzie faktycznie za tonę płacę więcej, ale też węgiel jest wydajniejszy i zużywam go dwa razy mniej. Przez co cena wychodzi taka sama, a ja mam mniej roboty. Do tego też jest przywożony w workach co sprawia, że jest czyściej. No ale racja idzie zima i nawet już były takie dni, że musiałem w piecu palić, bo było tak zimno
Powrót do góry
heniutek

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie obecnie najmodniejsze są meble do sypialni? Szukam czegoś niedrogiego a zarazem ładnie wyglądającego. Trwałość nie musi być spora, bo i tak jest to rozwiązanie tymczasowe.
Powrót do góry
Norra

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezłe te obiekty polecacie, ja ostatnio wrzuciłem jeszcze jeden !
AdamE

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 2:34 pm    Temat postu: sklep z oświetleniem białystok Odpowiedz z cytatem

Polecam ten sklep z oświetleniem białystok jeśli urządzasz swój dom to znajdziesz tam potrzebną elektrykę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Antoni21

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim kierujcie się jak najwyższą jakością kupowanej pościeli. To pozwoli Wam na odpowiedni dobór takich materiałów, jakie będą najlepsze dla skóry. W https://www.diuna24.pl/poduszki-pierzowe-cat-83.html jest ciekawa oferta od Diuna24, która mi najbardziej przypadła do gustu. Myślę, że powinniście ją sprawdzić.
Powrót do góry
czewroniutki

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej do domu zamówić jakieś fajne meble.
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie w domu kominek. Ja mam z płaszczem wodnym i bardzo jestem zadowolony. Jeden problem to to że muszę wreszcie wymienić wkład. Znalazłem ofertę wkłady kominowe w Lublinie u Furgala. Fajnie bo blisko.Ale jak weszłem na ich stronię w te wkłady kominkowe to zwątpiłem, za dużo ich tam jest. Może ktoś z was zna się na nich i doradzi coś sensownego.
Powrót do góry
Eulik

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie zgadzam się, że przecież najważniejszą rzeczą w domu są meble i nic tak nie zmieni wnętrza jak ich wymiana. Ostatnio planuje z żoną remont i zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś fajnego zestawu mebli do salonu. Na razie znalazłem sklep meblowy z Zielonej Góry, chodzi mi o http://womagmeble.pl/ i chciałem zapytać Was czy mieliście z nimi jakikolwiek kontakt ?
Powrót do góry
twidi

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Ostatnio szukałem w internecie mebli i znalazłem sporo ciekawych na http://www.dedekor.pl/. Znacie może ten sklep? Zastanawiam się, czy kupno mebli przez internet to faktycznie dobre rozwiązanie, ale wydaje mi się, że w sumie to tak
Powrót do góry
eagleheart

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam.
lama1980

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popatrzę, może Mojej coś kupię.
edwardzio

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo praktyczne i stylowe zarazem akcesoria do domu, między innymi do kuchni i salonu znalazłam na stronie Sklep ZasmakujRadosci.pl. Odświeżyłam tym samym wygląd swojego wnętrza dzięki nowemu kocu i poduszkom.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: