FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
przewozy autokarowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ferweron

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 1:53 pm    Temat postu: przewozy autokarowe Odpowiedz z cytatem

Jeżeli potrzebujesz przewieźć większa liczbę osób to zapraszam do wejścia ana stronę http://www.fabisiakprzewozy.pl/oferta-przewozy/#przewozy-pracownicze. Nowoczesna flota autokarów jak i też busów. Oferta może być ciekawym rozwiązaniem w przypadku potrzeby przewozu osób na dane wydarzenie czy też regularnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mrlena9823

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesna flota autokarów i busów jest mega ważna to o czym napisałeś. Najważniejszym problemem w dzisiejszych czasach są właśnie przestarzałe busy które są zagrożeniem dla innych uczestników ruchu, ale w głównej mierze dla samych pasażerów.
Powrót do góry
weridek

PostWysłany: Nie Sty 14, 2018 1:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokladnie, również się z tym zgadzam, przejechalem sie juz na kilku firmach kiedy potrzebowalem takiej uslugi aż nie trafilem na Fanlogic, spojrzcie na opishttp://fanlogic.eu/pl/transport-osobowy - moge Was zapewnić ze wszystko pokrywa się z prawdą. Nowoczesne pojazdy, certyfikaty, komfort jazdy... Naprawde lepszego przewoźnika jeszcze nie znalazłem, na pewno będę korzystał z ich usług w przyszłości
Powrót do góry
Orlowska

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest trudno znależć firmę która oferuje przewozy do holandii, trzeba jednak troche się naszukać, by przejazdy te były w przyzwoitej cenie i w wygodnych warunkach. Jak dobrze poszukasz to taki przejazd jest naprawde opłacalny. Po za tym warto korzystać z ofert sprawdzonych firm.
Powrót do góry
befolo

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja tam nie lubie jezdzic autobusami bo mi niedobrze !
karol9c

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dobre to przewozy są
pablo87

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę z kolei polecić przewozy od http://autokary-karpik.pl mają porządny autokar na 49 osób dobrze wyposażony. Oprócz tego mają mniejsze pojazdy do przewozów mniejszej ilości osób.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kilku miesięcy bardzo poważnie rozważam założenie firmy transportowej, która zajęłaby się przewożeniem osób. Nie stać mnie w tym momencie na zakup autokarów ani na wzięcie ich w leasing i dlatego rozważam tylko i wyłącznie ich wynajęcie. Wiem, że nie jest to może bardzo opłacalne, ale od czegoś trzeba zacząć. Myślę o wynajęciu autokarów z tej oferty http://www.bus-transport.eu/ . Jak sądzicie warto?
Powrót do góry
mila

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie została polecona firma autokarowa, z której usług skorzystałam i nie żałuję. Mieliśmy wyjazd w firmie i skorzystałam z firmy która oferuje przewozy autokarowe i busowe, o nazwie Fabisiak - to ich strona www.fabisiakprzewozy.pl. Mają super warunki i bardzo łatwo można się z nimi dogadać, oferują busy i autokary 24h na dobę bez najmniejszych problemow.
Powrót do góry
Morowy

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stasiu4

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strefa Platinum to regularna linia autobusowa, która jeździ codziennie na trasie Warszawa - Poznań. W autobusach są dostępne dwie klasy podróżnicze Platinum lub Platinum+ dzięki, którym odkryjesz nowy rodzaj komfortu podróży. Szczegółowy rozkład jazdy linii można znaleźć na stronie https://www.sferaplatinum.pl
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: