FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Przepisy na różne dania
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sanderson

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam stronę "tasty" tam na bieżąco dzielą się różnymi fajnymi, innowacyjnymi przepisami. Ale lubię też zaglądać do "książki" kucharskiej mojej mamy. Taki segregator z przepisami które kolekcjonowała przez lata - można znaleźć perełki
Melisa

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uwielbiam dobrze zjeść,ale niestety nie zawsze mam na to czas.Dlatego też zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty cateringu dietetycznego dostępnego na https://nutridieta.pl/dieta-z-dostawa-w-krakowie/
Zauważyłam,że mają w ofercie ciekawe propozycje dań na każda kieszeń, skomponowanych na potrzeby każdego człowieka.ich dania są nie tylko smaczne ale też zdrowe i skomponowane ze świeżych składników.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bibliotekarka11

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Kwestii Smaku jest mnóstwo świetnych przepisów. Najczęściej korzystam z tego portalu.
Powrót do góry
sylwia4012

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też ciągle szukam inspiracji. W książkach kucharskich, na blogach, w programach kulinarnych. Ale sporo przepisów wyniosłam z domu - od mamy i babci. Na przykład na tradycyjne naleśniki z tego typu https://www.herbapol.com.pl/produkty/spozywcze/dzemy/dzemy-owocowe dżemem owocowym. Nie ma nic lepszego niż takie proste, domowe dania.
Powrót do góry
lurpik

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do dziś mam taki złoty zeszyt mojej babci Very Happy Z niego biorę wszystkie przepisy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: