FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wynajem samochodów zastępczych po wypadku
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafaela

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat auto zastępcze Wrocław. Moja znajoma po kolizji drogowej korzystała z ich usług i była bardzo zadowolona. Wiem też, że można u nich wynająć auto zarówno na krótki jak i dłuższy okres. Bogata flota aut, wszystkie z kompletem wymaganych dokumentów. Myślę, że warto skorzystać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ferdek89

PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie ja uważam, że jak wykupiło się dobre ubezpieczenie to nie trzeba szukać sobie samochodu zastępczego, bo ubezpieczyciel się o to zatroszczy. Ja wykupiłem ubezpieczenie samochodu na http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ i jestem z niego zadowolony. Choć w sumie jeszcze nie musiałem z niego korzystać. Jestem kierowcą bez szkodowym. Jeszcze nie miałem żadnego wypadku
Powrót do góry
Beneq

PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli ma byc to naprawde tania wypożyczalnia samochodów poznań - to pozostaje tylko FatCar. Nie dosc, ze maja duzy wybor aut, to jeszcze niektore - maja 'w gazie' - a to naprawde zmniejsza koszty uzytkowania auta. Przy dluzszych terminach wynajmu, cena za dzien oczywiscie spada - wiec moze byc to takze niezla oszczednosc. Najlepiej kontaktowac sie bezposrednio z nimi.
Powrót do góry
damian554

PostWysłany: Nie Lip 09, 2017 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ile taki wynajem ksoztuje
Jarek

PostWysłany: Sob Lip 15, 2017 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawelek77 napisał:
Nie potrzebuje wynajętego samochodu, bo to generuje dodatkowe koszty, a naprawienia mojego samochodu, który podczas małej stłuczki został tak uszkodzony, że drzwi nie chcą się otworzyć i musze wchodzić od strony pasażera, co jest bardzo uciążliwe.

Auto można wynająć bezgotówkowo tj. zgłaszasz się do wypożyczalni i uzgadniasz z nimi taki tryb. Dostajesz auto na czas naprawy i możesz korzystać za darmo z pojazdu zastępczego. Wypożyczalnia realizuje wszystko co związane jest z odzyskaniem pieniędzy za wynajem takiego auta. Ja wypożyczałem w wypożyczalni samochodów www.auto67.pl
Powrót do góry
politiko

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wynajem samochodów niestety wiąze się zazwyczaj z dość dużymi kosztami, dlatego staram się nie korzystać
Powrót do góry
molena

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz miałam okazję korzystać z auta zastępczego z EuCOcar. Dla mnie super! Postarali się!
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam właśnie pomógł gość z tej firmy. Jakby ktoś chciał, to mail do niego to a.kita@euco.pl . Naprawdę polecam, bo to świetny gość.
Powrót do góry
Edek

PostWysłany: Sob Lip 29, 2017 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a my wynajmowalismy w PHU "Ryki" - białostockiej wypożyczalni samochodów i wcale koszty nas nie zjadly. Auto bylo naprawde fajne, obsluga przesympatyczna. Mysle, ze jeszcze nie raz skorzystam z takiej opcji
Powrót do góry
molena

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serio następnym razem sprawdźcie sobie propozycję EuCOcar. Oczywiście nie życzę wam wypadku, ale wiadomo, że to różnie bywa
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie chcecie płacić ubezpieczenia, a chcecie jeździć autem to polecam skorzystanie z oferty wypożyczalni. Bardzo dobre ceny znajdziecie tu: http://www.ckcorp.pl/cennik.html. W ofercie mają też busy 9-osobowe.
Powrót do góry
Orlowska

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z Was mieszka w Poznaniu lub często tam bywa to warto mieć namiary na dobrą pomoc drogową. Ja polecam http://kuta-autoserwis.pl/auta-zastepcze/. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z ich profesjonalnych usług.
Powrót do góry
mirelka

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brałam auto z EuCOcar i jestem mega zadowolona. Super sprawa. Rozliczają się z ubezpieczycielem.
Powrót do góry
Orlowska

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia wiem, że warto mieć przy sobie namiay na dobrą pomoc drogową bo nigdy nie wieadomo kiedy coś takiego może się przydać. Z takich sprawdzonych ofert to wiem, że tutaj http://www.pomocdrogowa.i-wroclaw.pl/pomocdrogowa można zadzwonić o każdej porze i na pewno nam pomogą.
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można wynająć dobry samochód w niskiej cenie tutaj http://4mobility.pl/wynajem-pojazdow-dlaczego-lepiej-zdecydowac-sie-na-car-sharing-niz-standardowy-wynajem To sprawdzona firma, która udostępnia auta na kilka godzin, ale też na dłuższy czas. Warto się zapoznać z ich ofertą.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: