FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Coś innego na prezent

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natkawal76

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 2:49 pm    Temat postu: Coś innego na prezent Odpowiedz z cytatem

Coraz bliżej święta i zastanawiamy się co kupić naszym najbliższym. Wszędzie można spotkać gotowe świąteczne zestawy, które będą idealnie pasowały pod drzewko jednak czy o to chodzi. Ja osobiście wolę prezenty unikalne jak np. własnoręcznie zrobiona czapka od babci itd. Dlatego chciałam Wam zaproponować oryginalny prezent nie tylko na święta ale i na urodziny czy rocznice jak statuetki. Możemy ja zmówić takie jak chcemy. Wybrać materiał, kolor, grawer i wielkość. Będą idealnie komponowały się również pod choinką p jak wspólny prezent dla rodziców od dzieci z ich wizerunkami. Dostawa jest szybka i pod wskazany adres, dzięki czemu wysłać możecie je w każde miejsce na ziemi. Jest to dość innowacyjne rozwiązanie i jak rozumiem nie każdemu się spodoba, ale na pewno jest o wiele lepsze niż kolejny szampon czy perfuma nie w naszym guście. Statuetki na pewno nie kupimy za 50 zł jednak można zawsze troszkę oszczędzi i zamówić, aby sprawić wszystkim radość właśnie w tym jednym magicznym dniu.Pomyślcie jest to na pewno coś unikatowego, co raczej się nie spotyka na co dzień, a wrażenie uwierzcie mi robią.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kofi88

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy pomysł, niemniej jedank uważam że zdecydowanie bardziej sprawdzają się praktyczne prezenty. Ja planuję dla swoich najbliższych wybrać coś ze sklepu https://www.eldom.eu/ - mają w swojej ofercie urządzenia kuchenne, ale również wszelkie rzeczy do pielęgacji urody - takie jak suszarki, prostownice czy nawet golarki dla mężczyzn.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magda906

PostWysłany: Pią Gru 01, 2017 3:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem prezenty powinny być spersonalizowane. Ja zawsze mam największy problem z upominkami dla najmłodszych, przeważnie staram sie wybrać coś edukacyjnego. Do prezentu można dołączyć wiadomość od Mikołaja, jeśli Wasze dzieci jeszcze wierzą w Świętego. Na pewno taki list przyniesie dużo radości, a wcale nie kosztuje to dużo. Na https://www.listymikolaja.pl/ można zamówić list od Mikołaja, oczywiście treść można dowolnie modyfikować Smile
Powrót do góry
Tolek062g

PostWysłany: Sob Gru 02, 2017 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No teraz cieżko wybrać jakiś prezent. Ale zawsze można kupić coś w ciemno.
Powrót do góry
leo147

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja często kupuje karty podarunkowe do konkretnych sklepów, taki prezent zawsze jest trafiony.
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 1:13 pm    Temat postu: Prezent... Odpowiedz z cytatem

...w postaci stroika świątecznego, co byście powiedzieli na taki prezent? Dla mnie stanowi to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ własnoręcznie można przygotować ozdobę, która będzie cieszyć oko przez cały okres świąteczny. Ja co roku przygotowuję dla swoich bliskich ,a także dla rodziców takie stroiki, początkowo nie wiedziałam jak do tego się zabrać, ale wiele pomogły mi podpowiedzi takie jak ta - http://www.familie.pl/artykul/Stroiki-Adwentowe-spraw-aby-czas-oczekiwania-na-Swieta-byl-tak-samo-magiczny,12705,1.html. Dzięki temu wiem, że internet może być kopalnią wiedzy.
Powrót do góry
houseofcolours

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla świeżo upieczonych rodziców na pewno fajnym pomysłem na prezent mogłyby być https://sklep.lulando.pl/pol_m_PIELUCHY-1373.html jakieś pieluchy. Na tej stronce co tutaj jest są właśnie bardzo ciekawe zestawy pieluch w dobrych cenach, sprawdźcie sobie Smile
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe rzeczy na prezent można znaleźć tutaj: https://milemaison.pl/tekstylia-dekoracyjne ja tu często dodatki dekoracyjne tu kupuję.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: