FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Organizacja konferencji
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Brusz

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na zorganizowanie szkolenia w salach konferencyjnych http://www.icekrakow.pl/ ?? Kojarzycie może tą miejscówkę w Krakowie? Bardzo fajna sprawa, byłem tam już kilkukrotnie i bardzo pozytywne wrażenia. Mieliście może okazję ? Jeśli nie to polecam się wybrać, bo budynek robi wrażenie nawet z zewnątrz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olszaa

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio podczas organizacji konferencji zadbaliśmy o dobry catering i naprawdę super to wyszlo. Zatrudniliśmy do obsługi konferencji firmę Catering Arts. Przygotowali wszystko perfekcyjnie.
Powrót do góry
MiurS14

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz przeprowadzić udaną konferencję to musisz przede wszystkim zadbać o odpowiednie pomieszczenie/salę przeznaczoną do tego typu celów. Ja od siebie mogę polecić http://ideaprestige.eu/wynajem-sali-wroclaw/. Kilka razy byłem tam na szkoleniu i jestem bardzo zadowolony z atmosfery tam panującej Smile
Powrót do góry
stefan2219

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze jak moja firma organizuje konferencje to robi to w Warszawie. Tam mają zawsze najlepsze sale do wynajęcia i to dość tanio.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: