FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Czy warto kupić zegarek Fossil?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cracowiak

PostWysłany: Pon Mar 14, 2016 2:05 pm    Temat postu: Czy warto kupić zegarek Fossil? Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie - co sądzicie o zegarkach naręcznych Fossil? Czy ta marka jest Waszym zdaniem godna uwagi? Tutaj są one całkiem ciekawie opisane i zastanawiam się czy byłoby to dobre rozwiązanie http://zegarki-fossil.pl/produkty/. Co o tym sądzicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tej materii Smile
ziutka

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA lubię zegarki od nich, są naprawdę fajne. A zamawiam jak już na sprawdzonej i pewnej stronce: https://www.e-zegarki.pl/ Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sylwiiia

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne są także zegarki damskie timex w internetowym sklepie E-Watches.pl. To eleganckie i bardzo kobiece zegarki. Warto je mieć w swojej biżuterii. To idealny dodatek do wielu kreacji. Będą świetnie pasowały.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
elabarbara

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie też przeglądałam ostatnio zegarki Fossil https://www.sklep-korn.pl/zegarki/fossil bo chciałam coś dla siebie kupić i znalazłam w moim guście. Tylko zastanawiałam się tylko czy są dobrej jakości. Bo szukałam opinii w necie i znalazłam pozytywne, ale może ktoś ma tej marki zegarek i napisze swoją opinie ?
Powrót do góry
sir_kan

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie średnio podobają się zegarki marki Fossil. W dodatku słyszałem o nich średnie opinie. W podobnej cenie kupisz coś marki Doxa
Powrót do góry
levera

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam sporo pozytywnych opinii na temat tej firmy, ale osobiście nie miałam okazji kupować nic tej marki.
akagame

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nawet nie widzialem takich zegarków na oczy, ale wydają się bardzo fajne Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: