FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Magazyny do wynajęcia w Katowicach - gdzie szukać?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> firmy wynajmujące sprzęt AV, nagłośnienie, namioty itp
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
surolek

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 3:19 pm    Temat postu: Magazyny do wynajęcia w Katowicach - gdzie szukać? Odpowiedz z cytatem

Gdzie mam szukać nowoczesny magazyn do wynajęcia w Katowicach? Podobno firma hartwig na swojej stronie oferuje ciekawe propozycje, ale bardziej zależy mi na czymś niewielkim zlokalizowanym kilkanaście kilometrów od centrum Katowic, a z tego co widzę to tam są przede wszystkim oferty wynajmy magazynów bardzo blisko centrum. Ktoś coś pomoże?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DnarooK

PostWysłany: Wto Cze 07, 2016 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę czasem ogłoszenia na OLX więc tam też możesz sprawdzić. Smile
Kajtek89

PostWysłany: Sro Cze 08, 2016 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takich miejsc, które warto odwiedzić to masz jeszcze na przykład stronkę http://polskastrefa.pl/nieruchomosci/ tam są nieruchomości i lokale do wynajęcia, więc możesz poszukać. Nie wiem czy będzie to co Ci odpowiada, ale są ogłoszenia z całej Polski.
Powrót do góry
elza

PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wynajmować tak, gdzie przede wszystkim jest tanio. Szczególnie w przypadku działalności sezonowej jest to bardzo ważne.
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem tego zdania. Nawet jeśli magazyn znajduje się w innym mieście. Warto to wszystko zawsze przekalkulować.
Powrót do góry
mirelka

PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że w tej lokalizacji mają ciekawe magazyny i hale do wynajęcia. Warto sobie tam zerknąć. Mają pomieszczenia ogrzewane i nieogrzewane. Wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb.
Powrót do góry
pejka

PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam we Wrocławiu wynajęty taki boksik magazynowy http://www.kangu24.com/ . Jest całkowita elastyczność jeśli chodzi o okres najmu, także z tym problemu nie ma żadnego. Może taka opcja by tobie odpowiadała?
Powrót do góry
kanady

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynajem magazynu to dobra opcja, ja kilka razy korzystałem z takiego rozwiązania. Teraz większość magazynów jest samoobsługowych, sprawdźcie sobie artykuł https://kangu24.com/pl/przechowywac-rzeczy-zima/ idzie zima także trzeba postarać się o przechowywanie rzeczy.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy chcemy wynająć magazyn, musimy przeanalizować wszystkie za i przeciw. Na początku musimy zwrócić bardzo dużą uwagę na to, aby najzwyczajniej w świecie wynająć magazyn w odpowiednim miejscu. Kiepsko zlokalizowana hala magazynowa to spore problemy. Z drugiej zaś strony, przecież nie jest wcale powiedziane, że znalezienie hali magazynowej w idealnym miejscu jest takie łatwe. Czasami trzeba niestety pójść na ustępstwa. Tak to już jest, szczególnie wtedy, gdy zależy nam na czasie, a jednocześnie wynajem magazynów jest przez nas traktowany mimo wszystko bardzo ekonomicznie. W wolnej chwili zapoznaj się ze stroną http://portalinfo.pl/gdy-chcemy-wynajac-magazyn/
Powrót do góry
kofi88

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magazyn to jedno, ale równie ważną kwestią jest wyposażenie takiego magazynu. Absolutnie nie powinno się na tym oszczędzać, aby zakupione materiały były dobrej jakości służyły latami. Od siebie mogę wam polecić regały wjezdne firmy Nedcon.
Powrót do góry
mariola685

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz powierzchni magazynowych czy hal produkcyjnych to chyba na https://www.industrialgo.pl/ jest ich najwięcej. Wystarczy zlecić poszukiwania ich specjaliście, albo samodzielnie przeglądać publikowane tam oferty.
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 3:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko czy na dłuższą metę opłaca się wynajmować te magazyny? Nie sądzę. Gdybyś zdecydował się na ich budowę, skontaktuj się z firmą http://www.metaltech.pl/ która specjalizuje się w konstrukcjach stalowych (produkuje je oraz montuje - to przy ich pomocy warto wznieść halę).
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się z mężem nad wynajęciem hali stalowej. Ale zanim się zdecydujemy na wynajem chcemy by firma wykonała badania mt Metoda magnetyczno-proszkowa umożliwia wykrywanie nieciągłości powierzchniowych w materiałach ferromagnetycznych. Dzięki temu my będziemy pewni z jakich materiałów jest wykonana hala. A wy co o tym sądzicie ? warto to sprawdzić ?
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne oprócz wyboru magazynu jest także sprzęt jak np. podnośniki, czy wózki widłowe. Jeżeli nie będziecie chcieli wydawać dużych środków na początku na ich zakup to może warto pomyśleć o długo bądź krótkoterminowym wynajmie. Bardzo dobre warunki jest w stanie zapewnić firma Lemarpol, która ma ponad 20 letnie doświadczenie i ekipę świetnych fachowców, którzy chętnie pomogą Ci w dopasowaniu sprzętu do potrzeb oraz warunków współpracy aby każda ze stron była zadowolona Smile
Powrót do góry
kabix179

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widłowe wózki to sprzęt pomocny w składach. Skoro ciekawią Cię najwyższej jakości pojazdy tego rodzaju to zapraszamy do Jung-Serwis.com. Wybierz to co najlepsze i nie przejmuj się o mankamenty. Serdecznie zapraszam do zaznajomienia się z ich propozycją. Warto na nich postawić.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> firmy wynajmujące sprzęt AV, nagłośnienie, namioty itp Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: