FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
skuteczność reklamy w konferencje.com

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O serwisie www.konferencje.com
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
com-tur

PostWysłany: Wto Lip 31, 2007 10:10 am    Temat postu: skuteczność reklamy w konferencje.com Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad wykupieniem reklamy w serwisie. Jednak zanim to zrobię chciałbym się dowiedzieć jaka jest skuteczność i ogladalność. nie ukrywam że nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto i zależy mi na efektywnej promocji mojej firmy. Jakie są wasze doświadczenia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magdalenaolga

PostWysłany: Nie Lis 04, 2007 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z racji swych obowiązków w jednym z hoteli nadmorskich, miałam okazję pracować z Teamem Konferencje.com
Co prawda było to 3 lata temu. Co mogę powiedzieć o serwisie z punktu widzenia obiektu ?
Po pierwsze, serwis jest świetnie wypozycjonowany. Duży plus - od lat nie spada z pozycji w Google.
Po drugie, ludzie obsługujący serwis zawsze uśmiechnięci i chętnie pomagają. Zawsze służyli radą i byli przede wszystkim elastyczni - nastawieni na korzyści klienta.
Po trzecie, hotel w którym pracowałam reklamuje się cały czas w serwisie, więc korzyści chyba nie trzeba tłumaczyć ( to już 5 rok współpracy)
Po czwarte, mały minus serwisu brak wyświetlania licznika odwiedzin poszczególnych prezentacji, ale może z czasem to zmienią.

Podsumowując mogę śmiało polecić współpracę z tym serwisem. Statystyki strony WWW hotelu dobrze pokazywały skąd są wejścia Very Happy Very Happy

PS
jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć więcej proszę o wiadomość prywatną odpowiem na pytania
Powrót do góry
alpha

PostWysłany: Sro Paź 08, 2008 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za dobra cene za artykul Smile
Powrót do góry
karolinas33

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę że nie będzie aż tak drogo

uszkodzenie łąkotki warszawa
chirurgia ręki warszawa

Ostatnio zmieniony przez karolinas33 dnia Pon Cze 19, 2017 5:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aarongracjan

PostWysłany: Sob Maj 06, 2017 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie opcję umieszczenie banera na s. głównej?
nanix

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na forach to już się raczej nie sprawdzi. Teraz tylko faceebok i inne, ważne sieci społecznościowe.
Mrukwa

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas postawiliśmy na zupełnie inny rodzaj reklamy, reklamę gadżetami firmowymi dla klientów. Znacie może firmę http://www.izisport.pl/produkty.html ? bo to u nich zamawiamy, super że nie trzeba dużych ilości na raz w jednym zamówieniu i że można spersonalizować te pokrowce i nadrukować logo albo nazwę firmy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O serwisie www.konferencje.com Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: