FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Ile średnio za roboczogodzinę?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maja_stodolna

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 9:42 am    Temat postu: Ile średnio za roboczogodzinę? Odpowiedz z cytatem

Cześć, w sumie to mam krótki pytanie, a mianowicie jaka stawka za godzinę pracy w warsztacie blacharskim czy lakierniczym będzie odpowiednia? Inna babka zarysowała mi auto i nie mowiac o nastepnych 10 rozdzialach, dostałam kosztorys od TU stawki za częsci chyba są spoko z tego co ojciec mi doradził ale czy 70 zł za jedną roboczogodzinę jest też spoko? Sad czytałam w necie że przeważnie ponad 100 sobie życzą, może to leciwa astra jedynka, ale to powinni chyba normalnie obliczyć a nie jakoś po taniości. Na prawnika kasy nie mam a za wycenę warsztatu też trzeba zabulić Sad dałam za darmoche do sprawdzenia papiery do www.helpfind.pl i narazie czekam. Ale chyba coś mało te 70 zł Sad nie wiem czy to zależy od województwa czy co :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
danchoi123

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

học kế toán thực tế tại hải dương hàng mang tên
n học kế toán thực hành tại đồng nai công ty mình
rở học kế toán thực tế tại hà nam sang tài khoản
ng công ty dịch vụ kế toán hà nội bán trên hóa
+ dich vu ke toan tron goi
a công ty đào tạo kế toán hà nội
học kế toán cấp tốc ở bình dương tr
yển ke toan ha noi tên nhà cung
ân dịch vụ dọn dẹp sổ sách kế toán cấp, do đó
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: