FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Samochód zastępczy
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotrrekx4

PostWysłany: Wto Mar 08, 2016 4:16 pm    Temat postu: Samochód zastępczy Odpowiedz z cytatem

Co zrobić jak się ma wypadek samochodowy ? Gdzie kupić najlepsze ubezpieczenie samochodowe ? Dobrym wyborem z którego ostatnio skorzystałam jest jak uzyskać samochód zastępczy z oc sprawcy która gwarantuje szybkie dostarczanie samochodu jeśli zdarzy nam się nagły wypadek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konfig

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszym przypadku uszkodzenia były nieco większe, ale na szczęście ubezpieczenie wszystko pokryło. Musimy teraz naprawić ogrzewanie samochodowe u Materli i wszystko będzie już ok. W tym serwisie zawsze możemy liczyć na fachową pomoc.
Powrót do góry
etapia

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 8:34 pm    Temat postu: ubezpieczenie Odpowiedz z cytatem

Jeśli ubezpieczenie to polecam sprawdzoną multiagencję http://tanieubezpieczenia.com.pl polisę można otrzymać drogą mailową a ceny bezkonkurencyjne
konfig

PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę o tym, żeby kupić Mazdę 3, więc będzie trzeba ją na pewno kiedyś ubezpieczyć. Fajne ubezpieczalnie polecacie i na pewno z którejś skorzystam.
Powrót do góry
wiatrah

PostWysłany: Czw Gru 01, 2016 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazdy super auta Smile

Ostatnio zmieniony przez wiatrah dnia Wto Wrz 05, 2017 11:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Sro Gru 28, 2016 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj http://www.eucocar.pl można z powodzeniem uzyskać samochód zastępczy z oc sprawcy zdarzenia. Uważam, że warto się zdecydować na takie rozwiązanie.
Powrót do góry
wiatrah

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zadzwoniłem do zakładu zajmującego się powypadkową naprawą nadwozi samochodowych. Tam zajęli się formalnościami likwidacji szkody i dali auto zastępcze. Żadnych problemów nie było. Ten serwis to warszawska www.serwis-lakierniczy.pl i też bym Ci ich doradzał.
Powrót do góry
harmony

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat brałam auto zastępcze z oc sprawcy z awynajem.pl . Nie było z tym żadnego problemu, wykazałam tylko że wypadek był nie z mojej winy i prowadzę działalność. Wszystko odbyło się bezgotówkowo
Powrót do góry
wiatrah

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

harmony napisał:
Ja akurat brałam auto zastępcze z oc sprawcy. Nie było z tym żadnego problemu, wykazałam tylko że wypadek był nie z mojej winy i prowadzę działalność. Wszystko odbyło się bezgotówkowo

No tak, bo w dobrych warsztatach problemów nie robią. W tym moim od napraw powypadkowych też problemu nie było.
Powrót do góry
galeon

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na dobrą sprawę, na terenie całęgo kraju można znaleźć sporo konkretnych punktów wypożyczenia aut. Moim zdaniem na uwagę na pewno zasługuje także Fat Car w Poznaniu, bo mają bardzo korzystną cenowo ofertę: https://fatcar.pl/tariff . Rezerwacji możemy dokonać 24/7, do wyboru są auta dostawcze jak i osobowe ( z kierowcą albo nie). Ponadto firma ta posiada interesującą ofertę dla kierowców, działających w ramach platformy Uber.
Powrót do góry
molena

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EuCOcar ma faktycznie świetną propozycję. Przede wszystkim szybko działają. Wystarczy wysłać sms, żeby się skontaktowali. U nas się w 100% sprawdzili.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Sob Lis 18, 2017 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Ci mogę polecić firmę http://www.pomocdrogowa.w.poznaniu.pl/auta-zastepcze/. Miałam okazję korzystać z ich usług kiedy samochód zepsuł mi się na autostradzie, niedaleko Komornik. Bardzo im dziękuję za profesjonalną pomoc i polecam każdemu taką współpracę.
Powrót do góry
Iwona

PostWysłany: Nie Lis 19, 2017 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do ubezpieczenia to warto tutaj poszukać najtańszego OC
https://cuk.pl/samochod
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Nie Gru 10, 2017 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdemu może zdarzyć się obtarcie czy wgniecenie. Grunt to mieć miejsce, gdzie usuną Wam takie problemy szybko i skutecznie. Najlepiej zajrzyjcie do https://www.carwellness.pl/usuwanie-wgniecen bo tam zajmują się właśnie takimi rzeczami. To najlepsze, co możecie zrobić w tej sytuacji.
Powrót do góry
mirelka

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Auto zastępcze najlepiej wziąć z EuCOcar. Mają ciekawe rozwiązania w tym zakresie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: